Molėtų miesto centrinės dalies kompleksinio sutvarkymo projektas, kurio centru jau senokai tapo Molėtų rajono savivaldybės aikštė ir jos prieigos, įgyvendinamas ir šiuo metu, kuomet šalyje paskelbtas karantinas.

Skaityti daugiau...

Tik vieninteliam sektoriui – žolės gaisrams negalioja nei karantinas, nei koronaviruso grėsmė. Belieka tik retoriškai klausti, kas turi nutikti, kad žmonės atsikvošėtų ir liautųsi neatsargiai ir neatsakingai elgtis. Panašu, kad šioje srityje turi ką veikti ir politikai, galintys inicijuoti bent jau solidesnę šimtais eurų įvertintą administracinę atsakomybę už žolės deginimą.

Skaityti daugiau...

Jei ne karantinas, šiuo metu Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre virtų intensyvus gyvenimas: ne tik pasiruošimas naujam turizmo sezonui, bet ir būtų gausu lankytojų, kaip jau tapo įprasta kasmet, virtualioje erdvėje „Molėtai kitaip“, nestigtų ir klientų suvenyrų parduotuvėlėje, kur tikrai nemenkas pasirinkimas molėtiškių amatininkų, kūrėjų, dailininkų ir kitokių auksarankių darbų. Be to, kaip jau buvome rašę anksčiau, jau dabar būtų ruošiamasi įkurtuvėms dar vienoje turizmo informacijos teikimo vietoje, naujajame Molėtų turguje. Dabar gi ramu...

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros (Molėtai) prokurorė Sigita Boratinskienė , dėl kovo 28 dieną įvykusio tragiško eismo įvykio Arnionių I kaime (Joniškio s.), pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti daugiau...

Prieš kurį laiką rašėme, jog mūsų rajono taryba negali  rinktis į posėdžius nuotoliniu būdu, kadangi tai prieštarautų Vietos savivaldos įstatymui. Praėjusią savaitę LR Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė minėto įstatymo pataisas, kurios sudaro galimybes savivaldybių taryboms tęsti darbą nuotoliniu būdu, šalyje esant ekstremaliajai situacijai, karantinui ar nepaprastajai padėčiai.

Skaityti daugiau...