Molėtų rajono savivaldybės administracijos Turto skyriaus specialistė Vanda Aleksiejūnienė, atsakinga už viešame aukcione parduodamą savivaldybės nekilnojamąjį turtą, informavo, kad pastaruoju metu ne tik padaugėjo skelbiamų aukcionų, bet ir jame parduotų pastatų. Viešame aukcione yra parduodamas tas nekilnojamas turtas, kuris nereikalingas savivaldybės administracijos  ar įstaigų veiklai vykdyti, o ar parduoti, ar nuomoti nekilnojamąjį turtą, sprendimus priima rajono taryba.

Skaityti daugiau...

Prie tradicinės kasmet vykstančios rudens gėrybių ir amatų mugės Molėtuose organizavimo šiemet solidžiai prisidėjo ir oras, nes vaiskus ir saulėtas rudeniškas šeštadienis, šventine nuotaika apglėbęs Molėtų miesto centrinę gatvę, šurmuliavo tradiciniais šios šventės akcentais - gausiais prekybininkais, siūliusiais vaismedžių, vaiskrūmių, braškių, aviečių ir kt.  sodinukus, prekiavusiais obuoliais, kriaušėmis, slyvomis, riešutais, medumi.

Skaityti daugiau...

Prieš kurį laiką rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjos pareigas, laimėjus konkursą, teko vilnietei, didelę projektinės veiklos patirtį turinčiai Žanetai Saržickienei. Beje, atsinaujino ir visa skyriaus komanda, kuri, anot jo vedėjos, gerokai per maža, tačiau stengiamasi laiku, kokybiškai, maksimaliai įgyvendinti keliamus reikalavimus, jų pačių planus.

Skaityti daugiau...

Mokslo metai tik įsibėgėja, o Molėtų pradinės mokyklos bendruomenė jau sprendžia rimtą dilemą – kada pradėti per daugelį metų visiems į šią mokyklą vaikus vežusiems ir vežantiems tėveliams sopuliu tapusios mokyklos automobilių parkavimo aikštelės rekonstrukciją?

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę rajono mero S. Žvinio kabinete jau antrą kartą rinkosi atsakingų institucijų atstovai, susirūpinę Toliejuose ir aplinkiniuose kaimuose nuolat jaučiama  smarve dėl į laukus vežamų srutų iš UAB „Naujasodžio agrofirmai“ priklausančio Toliejų padalinio, kuriame auginamos kiaulės.

Skaityti daugiau...