Šiltomis šios vasaros dienomis grybais ir uogomis, atrodo, lepinasi visi, kas tik netingi į mišką išeiti. Tad grybų ir uogų, tik ne miške, o jų supirkimo punktuose ir Amatų gatvėje Molėtuose įsikūrusiame turgelyje ieškojome ir mes. Kaip ir kasmet, turgelio prekeiviai mielai bendravo apie šių metų derlių. Kasdien įvairiomis daržovėmis prekiaujančios moterys dėstė, kad voveraičių kainos, priklausomai nuo jų gausos tądien, šiemet prasideda nuo 3 eurų už litrą. O jei grybų pasiūla bus mažesnė, už jų litrą bus prašoma ir 5 eurų.

Skaityti daugiau...

Nors jau kurį laiką nemažai Molėtų rajono savivaldybės paslaugų vartotojai gali užsisakyti internetu, tačiau, anot Viešųjų ryšių ir informatikos skyriaus vedėjo Vladimiro Suchodumcevo, ne visos jos yra vienodai populiarios.

Skaityti daugiau...

Į "Vilnies" redakciją paskambinę asmenys pasakojo, kad prieš kurį laiką jų seniūnijoje vykęs renginys ramybės nedavė ne tik šio, bet ir aplinkinių gyvenviečių kaimams, muzika ilgai grojo ne tik dienomis, bet ir naktimis, nebuvo paisoma tylos valandų apribojimo iki 22 val. Detaliau pasidomėjus, kodėl leidžiama ilgiau leisti muziką, buvo atsakyta, kad išduotas leidimas renginiui, nustatantis ir muzikos leidimo trukmę. Skaitytojai klausė, ar gautas leidimas renginiui yra tolygus muzikos leidimui visą parą? Taip pat domėtasi, kam išduodami tokie leidimai ir ar juose yra apribojimų?

Skaityti daugiau...

Prieš savaitę Molėtų dar tebeįrenginėjamo skate parko naujas rampas išbandė geriausias šalies BMX dviratininkas Davidas Budko. 26 metų palangiškis, BMX sporto pasaulyje autoritetu ir šio sporto žvaigžde yra tituluojamas jau dešimtmetį. Lietuvos vardą garsinantis užsienio šalyse dviratininkas „Vilniai“ sakė, kad su Molėtais susipažino prieš porą metų, kuomet buvo kuriamas pirmasis lietuvių dokumentinis filmas apie BMX sportą „Distancija“, nufilmuotas keliaujant po gražiausias Lietuvos apylinkes.

Skaityti daugiau...

Molėtiškė Audra, artėjant naujų mokslo metų pradžiai, "Vilnies" redakcijai atsiuntė laišką - prašymą: "Jau seniai buvot laikraštyje išspausdinę, kad bus imtasi tvarkyti perėją priešais Molėtų pradinę mokyklą. Niekas nevyksta, viskas stovi vietoje. Juk ne daug liko, jau rugpjūtis, vaikai kitą mėnesį eis į mokyklą, norėtųsi, kad jie eitų per saugią ir apšviestą perėją. Ar bus kas nors daroma? Ar reiks laukti dar metus?"

Skaityti daugiau...