Norėtųsi kalbėti apie gražius dalykus, bet šį kartą noriu pasidalinti ne itin smagiais dalykais. Kasmet Molėtai keičiasi, gražėja ir tampa patrauklesni akiai ne tik miesto svečiams, bet ir mums, šio miestelio gyventojams. Naujos laisvalaikio erdvės, tvarkomos vietos ir t.t. visko nevardinsiu. Sparčiu žingsniu einam į priekį ties daugiabučių namų renovacija - gyventojai yra skatinami prisidėti prie mūsų miestelio tvarkymo ir patys. Iškilo klausimas, o kas turi rūpintis aplinka aplink daugiabučius, kitas laisvalaikio ir viešas zonas?

Skaityti daugiau...

Trečiadienį istoriniuose Dubingiuose, kaip ir daugelyje kitų mūsų rajono bei šalies vietų, surengtas Valstybės dienos minėjimas, į kurį susirinkta piliavietėje. Danutės Mažeikienės eilėmis sambūrį pradėjo renginių organizatorė Renata Mažeikytė-Čeponienė.  Pirmieji renginyje nuskambėję žodžiai buvo "Tėvyne, už tave nieko brangesnio neturiu"...

Skaityti daugiau...

Išskirtinė Liepos 6 - oji buvo molėtiškiams Gražinai ir Ramūnui Pivorams, Ritai Pivorienei ir Arvydui Šulskui, kurie Lietuvos himną giedojo šalies Prezidento rūmų vidiniame kieme, nes molėtiškiai neįgalieji dalyvavo tradiciniame Prezidento Gitano Nausėdos rengiame Valstybės dienos priėmime.

Skaityti daugiau...

Kaip mus informavo rajono ekstremalių situacijų centro vadovas Steponas Šanteriovas, pastaruoju metu pastebimas karo pabėgėlių iš Ukrainos mūsų rajone mažėjimas. Jeigu anksčiau skelbėme, kad rūpinamasi gerokai per dviem šimtais ukrainiečių, tai trečiadienio duomenimis jų buvo 160.

Skaityti daugiau...

Pagal inžinerinių eismo saugos priemonių įdiegimo paketą Utenos apskrityje praėjusią savaitę rajoniniame valstybinės reikšmės kelyje Stacijava – Skudutiškis – Kaniūkai, per Levaniškių gyvenvietę Molėtų kelių tarnyba įrengė du greičio mažinimo kalnelius.

Skaityti daugiau...