Molėtų rajono savivaldybės laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytų nuostolių skaičiavimo komisija jau pradėjo darbą, nes pirmadienį vykta į Verbiškių kaimą skaičiuoti vilkų padarytos žalos.

Skaityti daugiau...

Joniškio seniūnas Rimantas Verbaitis pasidžiaugė, kad seniūnijoje jau profiliuoti keliai, o švarinimosi akcija įvyko anksčiau, nes po žiemos išlindusios šiukšlės badė akis. "Dabartinė aktualija - žemės ūkio naudmenų deklaravimas, - kalbėjo seniūnas, - taip pat planuojame ir tariamės su "Molėtų švara" dėl Joniškio kapinių remonto.

Skaityti daugiau...

  Balandis- nepaprastai intensyvus visuotinio švarinimosi mėnuo. Pirmoji perkūnija ir griausminga audra atgaivino bundančią gamtą.
   Žaibai ir perkūnai siautėjo ir politikoje. JAV ir sąjungininkai, neapsikentę Sirijos valdžios nepaklusimo tarptautinėms saugumo taisyklėms, surengė atgrasymo akciją: karine jėga smogė Sirijos cheminio ginklo saugykloms ir laboratorijoms, taip patvirtindamos, kad cheminio ginklo naudojimas žmonių žudymui yra nusikaltimas, už kurį baudžiama

Skaityti daugiau...

Kovo viduryje šiemet pirmą kartą išvyko 153 pirmieji 2018 m. nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliksiantys jaunuoliai. Karo prievolininkai devynių mėnesių tarnybą atlieka Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro Operacinės aplinkos kuopoje Pabradėje.

Skaityti daugiau...

Prieš kurį laiką įkaitusi Molėtų politinė padangė dėl Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų vietinio skyriaus skylimo kurį laiką buvo rami. Priminsime, kad iš skyriaus pasitraukė dvi dešimtys jaunesnių žmonių, kurie tokį savo žingsnį pavadino būtinybe jau vien todėl, kad nebegali taikstytis su vienvaldyste, demokratijos nebuvimu, kitos nuomonės ignoravimu ir pan.

Skaityti daugiau...