Molėtų rajono savivaldybei paskelbus vaikų socializacijos programų vasaros poilsiui organizuoti konkursą, gauta 14 paraiškų bei buvo prašoma iš viso skirti 35800 eurų finansavimą. Paraiškų finansavimo biudžetą sudarė per 20 tūkst. eurų, skirtų iš rajono savivaldybės biudžeto bei 12,5 tūkst. eurų iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Skaityti daugiau...

Pasibaigus pagrindiniam paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškų priėmimo laikui, pavėluotai paraiškos dar priimamos iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma jau bus mažinama 1 proc.

Skaityti daugiau...

Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rolandas Pumputis į ketvirtadienį vykusį Molėtų rajono tarybos posėdį atvyko su dviem įvertinimais, kurie tarnybą pasiekė dar karantino metu. Esant karantino suvaržymams, neturėta progos pasidžiaugti bei tinkamai įvertinti drąsių ir pagarbos vertų žmonių. “O pasidžiaugti iš tiesų yra kuo,“ - sakė vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas, primindamas apie balandžio 11 dieną kilusį gaisrą, užsidegus gyvenamajam namui Toliejų kaime (Čiulėnų s.).

Skaityti daugiau...

Vidaus reikalų ministrės įsakymu patvirtinus šių metų skendimų paviršinių vandens telkinių vandenyje prevencijos priemonių planą, viena iš jų  - viešųjų ryšių kampanija, skatinanti saugų elgesį vandens telkiniuose vasaros sezono metu, surengta šeštadienį. Pasak reidą organizavusio Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Rolando Pumpučio bei kartu prevencinėje priemonėje dalyvavusios Molėtų r. policijos  komisariato reagavimo skyriaus vyr. tyrėjos Mildos Paukštienės, tokios priemonės vyks visą vasarą ir ateityje nebus tik prevencinės - už pažeidimus ir saugaus elgesio nepaisymą grės sankcijos.

Skaityti daugiau...

Nepaprastai šiltas ir jautrus Gedulo ir vilties dienos minėjimas surengtas penktadienį Molėtų bažnyčioje. Sambūryje prisiminta diena, kuomet prieš 79 metus prasidėjo masiniai Lietuvos gyventojų trėmimai. 1941 metų birželio 14 - osios - Lietuvos tremties istorijos puslapį atvertusi Molėtų kultūros centro režisierė Indrė Tursė kalbėjo apie tremtį išgyvenusius žmones, apie tuos tremtinius, kurių likimas nežinomas.

Skaityti daugiau...