Anykščių rajono ūkininkai Rūta ir Rolandas Lančickai „Vitaminų ūkį“ pradėjo kurti prieš aštuonerius metus. Rūtos mamos dovanotoje žemėje jie augina šilauoges, gervuoges, avietes, trešnes, slyvas, vyšnias ir kitokias uogas. Orientuojasi į didelį asortimentą, nes kasmet gamtos sąlygos yra labai permainingos, tad jei vienoms uogoms orai nėra palankūs, užderi kitos.

Skaityti daugiau...

Lietuva šiais metais siuntė 16 pareigūnų dalyvauti Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) koordinuojamose operacijose Graikijoje, Italijoje ir Vengrijoje. Vienoje iš jų dalyvavo ir molėtiškis pareigūnas. Utenos apskrities VPK  Molėtų r. policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Tomas Jerašūnas du mėnesius praleido Graikijoje Lesbo saloje, kur dalyvavo FRONTEX agentūros koordinuojamoje operacijoje „Poseidon 2020“.

Skaityti daugiau...

Šiuokart į „Vilnies“ klausimus atsako rajono tarybos narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Juozas Kerpė – lengvo, atviro, kartais tiesmukiško, bet apgalvoto žodžio pokalbiuose pašnekovas.

Skaityti daugiau...

Nuo praėjusio pirmadienio Molėtų daugiafunkcėje aikštėje pradėjo veikti mobilus patikros punktas, kuriame, užsiregistravus tel. 1808, galima pasitikrinti dėl koronaviruso. Punktas įsteigtas rajono savivaldybės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro pastangomis.

Skaityti daugiau...

Šiais metais ypatingas dėmesys skirtas smulkiems šeimos ir vidutiniams ūkiams bei jauniesiems ūkininkams paremti. Daugeliui tai tapo galimybe modernizuoti ar net išsaugoti savo ūkius.

Skaityti daugiau...