Minint pasaulinę baltosios lazdelės dieną, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Molėtų r. filialo nariai pirmadienį apie šią dieną molėtiškiams priminė vaikščiodami Molėtų miesto gatvėmis su baltosiomis lazdelėmis, o filialo kaimiškos muzikos „Berželis“ narių smagi muzika ne vieną praeivį privertė stabtelėti.

Skaityti daugiau...

Spalio 12 – 17 dienomis Lietuvoje lankėsi Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Kultūros, mokslo, švietimo ir žiniasklaidos komiteto pranešėjo Raphael Comte vadovaujama delegacija. E. Comte (Šveicarijos parlamento narys) bei jo vadovaujama delegacija vizitą Lietuvoje pradėjo nuo apsilankymo Molėtų rajone Alantos žydų sinagogoje. Svečius Alantoje pasitiko Molėtų rajono vicemeras Mindaugas Kildišius, savivaldybės administracijos architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistė Nijolė Stalnionienė, seniūnas Aidonas Užubalis bei žydų sinagogos kaimynas bei „globėjas“ alantiškis Algirdas Jakutonis.

Skaityti daugiau...

Pirmadienį LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė „Lidl“ parduotuvėje, kur pradėjo 26-ąją „Maisto banko“ akciją vargingiausiai gyvenantiems žmonėms paremti. Kartu su Prezidente akcijos pradžios renginyje buvo ir būrys ją vykdančių savanorių iš šalies nevyriausybinių organizacijų. Tarp jų - ir molėtiškiai savanoriai...

Skaityti daugiau...

Šiandienos realybė mažame regione verslui – sudėtinga, išgyvenimas, deja, balansuoja ant ribos, o fone – didelių įmonių griūtys ir bankrotai. Apie naujo verslo kūrimą nuo nulio šiandien galvoja arba tokius planus imasi įgyvendinti retas, nes daugelis žvalgosi į didesnius miestus, užsienį, ieško samdomo darbo. Nors, tiesa, ir valstybė, ir vietos savivalda deklaruoja, jog numačiusi tam tikras lengvatas, paramą, patrauklią aplinką verslui, kuris kuriasi mažuose regionuose. Ar tai tik deklaracijos?

Skaityti daugiau...

Prieš savaitę Aplinkos ministerijos iniciatyva Molėtų prieigose, prie Dvilypio ežero įsikūrusiuose poilsio namuose „Dvilypio slėnis“, buvo surengtas forumas, į kurį susirinko apie pusšimtį žvejų mėgėjų bei verslinės žvejybos atstovų ir šios srities ekspertų, dalyvavo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika, žemės ūkio viceministras Darius Liutikas, Aplinkos ministerijos ir Žuvininkystės tarnybos prie ŽŪM specialistai. Forumo tikslas - pasikeisti nuomonėmis apie žvejybos vidaus vandenyse reglamentavimą, žuvų išteklių apsaugą ir gausinimą, ežerų krašto teikiamas galimybes smulkiajam verslui, vidaus vandenų žuvininkystės ateitį.

Skaityti daugiau...