Kibernetiniai nusikaltėliai turi 101 priežastį kėsintis į jūsų kompiuterį, paskyrą, duomenis. Todėl didžiausia klaida – galvoti, kad esate niekam neįdomus. „Ar esate aukštas valstybės pareigūnas, ar tik paprasta kaimo močiutė – kibernetiniai nusikaltėliai visada žino, kaip galėtų jumis pasinaudoti. Kita vertus, galbūt kažkam tiesiog nepatinka jūsų paskleista nuomonė ir mintys, tad virtualioje erdvėje siekiama jus nutildyti ir supančioti“, – teigia rašytojas, publicistas ir komunikacijos specialistas Aidas Puklevičius, pats ne kartą susidūręs su kibernetiniais išpuoliais.

Skaityti daugiau...

Tikriausiai ne veltui teigiama, jog vienybėje – stiprybė. Žemės ūkio kooperatinės bendrovės (ŽŪKB) „Pieno gėlė“ valdybos pirmininkas Jonas Kuzminskas tvirtino, jog kooperatyvai – didžiulė jėga, tereikia, kad jų Lietuvoje būtų daugiau ir stipresnių.

Skaityti daugiau...

„Be paramos – niekaip“, – trumpai drūtai šneką užbaigė Utenos rajone, Šlapių kaime (Kuktiškių sen.) ūkininkaujantis ir veterinaro specialybę turintis Ričardas Tamulis. Ūkininkas ruošia dokumentus ir ketina suspėti teikti paraišką pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį ,,Parama smulkiesiems ūkiams“. Norintiems dar suskubti ir kreiptis šios paramos reikėtų žinoti, jog šiuo paraiškų priėmimo etapu, kuris truks iki rugsėjo 30 d., paraiškas gali teikti būtent pienine galvijininkyste užsiimantys smulkieji ūkininkai.

Skaityti daugiau...

Šiemet vasara lepino šiluma ir leido mėgautis poilsiu prie vandens telkinių bei jų teikiamais malonumais. Molėtų mieste ir rajone buvo identifikuota 10 gausiai lankomų paplūdimių, kuriuose poilsiautojų šiltomis vasaros dienomis būna daug. Šiuose paplūdimiuose vykdytos prevencinės priemonės, skirtos skatinti saugų elgesį.

Skaityti daugiau...

Prasidėjus kalendoriniam rudeniui ir artėjant šildymo sezonui, Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rolandas Pumputis ragina gyventojus įvertinti dūmtraukių būklę, išvalyti juose susikaupusius suodžius. „Apie tai kalbėti dabar pats tinkamiausias metas, kadangi dar yra laiko pasiruošti šildymo sezonui,“- sakė viršininkas, pridūręs, kad šis rūpestis padės išvengti nelaimių ir tokių dūmtraukių „patikrinimų“, kaip, pavyzdžiui,  rugpjūčio 28 dieną Inturkės seniūnijoje, kur, užkūrus krosnį, užsidegė suodžiai dūmtraukyje, o ugniagesiai gelbėtojai dėl saugumo suliejo greta dūmtraukio esančią perdangą.

Skaityti daugiau...