Išorinės reklamos savininkai jau daugiau negu metai raginami dėl savo veiklos reklamų kreiptis į Molėtų savivaldybės architektūros ir teritorijų planavimo skyrių leidimams  ir suderinimams gauti. Molėtų rajono savivaldybės teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyresn. specialistas Aleksas Strumila, sakęs, kad laikotarpis, kai reklamų savininkai geranoriškai raginami atlikti savo pareigą, ilgai tęsti nebežadamas, minėjo, kad dar vienu atskaitos tašku bus rudens sezono pradžia.

Skaityti daugiau...

Vasara toks metas, kai akis džiaugiasi žaluma, žydinčiais augalais, tvarka, švara, gausa ir pan. Tai metas, kuomet “ išlenda“ visi pašaliai ir padaryti arba neįveikti darbai. Mūsų miestas šiltuoju metų laiku žydi, kvepia, žaliuoja ir traukia. Bent jau taip sako tie, kurie čia užvažiuoja, atvažiuoja arba tiesiog bent jau trumpam apsigyvena. Tačiau mes, molėtiškiai, prie viso to jau tiek įpratę, kad dažnai nepastebime, jog dėl mūsų ir, žinoma, dėl mūsų svečių akių, miesto įvaizdžio ir jo patrauklumo dedamos didžiulės pastangos – ne vien darant ilgalaikes investicijas į kuriamą infrastruktūrą, planuojant gatvių ar aikščių rekonstrukcijas, modernizuojant namus ar viešuosius pastatus.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę rajono meras Saulius Jauneika buvo susitikime su Vyriausybės kancleriu, kurio tema itin aktuali mūsų ir kitų mažesnių rajonų gyventojams. Kalbėtasi apie ligoninių ateitį, kuriai ministras A. Veryga prieš kurį laiką buvo numatęs nelabai linksmą perspektyvą. Pasak mero, šiuokart susitikime diskusijoje dar dalyvavo ir kaimynai - Širvintų bei Ukmergės rajonų vadovai. Kalbėtasi apie ligoninių, kurios dabar yra panašios savo struktūra, perspektyvas ir galimus pertvarkos ar išsaugojimo variantus. Prieš kurį laiką buvo pasklidusi žinia, kad Ukmergės ir Širvintų rajonų tarybos lyg ir buvo palaiminusios sprendimą dėl jų turimų ligoninių jungimosi į vieną.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę tris dienas Molėtuose viešėjo Sakartvelo nacionalinės televizijos  kūrybinė grupė, kurios sukurtoje laidoje  "Laukiam svečiuose su Zura Dvali" , pasiekiančioje 40 rusakalbių pasaulio šalių žiūrovus, bus pristatomas mūsų kraštas. Svečius į Molėtų kraštą pakvietė,  pasitiko ir lydėjo rajono mero patarėjas P. Valentinavičius ir Turizmo ir verslo informacijos centro direktorė D. Kulienė.  Pirmiausia kūrybinė grupė apsilankė Dubingių žirgyne, kur buvo sužavėti čia sukurta infrastruktūra, teikiamomis atvykusiajam paslaugomis, netgi pats laidos vedėjas Zura Dvali užsiropštė ant žirgo.

Skaityti daugiau...

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM duomenimis, Molėtų rajono savivaldybės teritorijoje gauti 190 pranešimų apie galimus vaiko teisių pažeidimus. Iš jų 70 proc. atvejų (dėl 134 vaiko) grėsmės vaikui lygis vertintas, bet nenustatytas, 98 atvejais nustatytas I grėsmės lygis ir tėvams pradėta teikti pagalba, 20 vaikų nustatyta aukščiausia grėsmė vaiko saugumui.

Skaityti daugiau...