Molėtų rajono sveikatos priežiūros įstaigose nuolat įgyvendinami projektai, gerinantys paslaugų prieinamumą visoms žmonių grupėms. Pastaruoju metu Pirminės sveikatos priežiūros centre buvo įgyvendinamas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamas projektas „Pirminės sveikatos priežiūros paslaugų gerinimas Molėtuose“.

Skaityti daugiau...

Į „Vilnies“ klausimus atsako Vytis Štelbys, keletą mėnesių buvęs rajono tarybos narys, nepartinis, į rajono politiką praėjusiais metais vykusiuose savivaldos rinkimuose ėjęs su  TS-LKD komanda.
-Esate beprecedentis jau buvęs rajono tarybos narys – pirmasis iš jos pasišalinęs ne savo noru, o VRK sprendimu dėl padarytos klaidos, kuri interpretuojama net ir tarp jūsų bendražygių su lengva ironija, kad nuo žioplumo vaistų nėra, arba lengviausias kelias pasitraukti iš tarybos, kai darbas joje neteikia malonumo. Išplatinote viešą pareiškimą „Vilnyje“, bet gal paaiškinsite atviriau.
-Esu ne pirmas Lietuvoje per tokią pačią klaidą netekęs tarybos nario mandato, tad beprecedentis - tik Molėtų mastu.

Skaityti daugiau...

Kuris laikas „Vilnyje“ skaitytojai diskutavo rajono mero S. Jauneikos pasiūlyta tema dėl susitikimo su Žirmūnų seniūnaitijos gyventojais metu išgirsto pageidavimo. O jis buvęs dėl pėsčiųjų eismo Sporto gatvės atkarpoje ties Vasaros estrada – pageidauta dalį kelio, kuriame dabar yra vienpusis eismas, skirti tik pėstiesiems.

Skaityti daugiau...

Pirmadienis paskutinioji darbo dieną Molėtų r. policijos komisariate buvo  ilgametei pareigūnei - Veiklos skyriaus tyrėjai komisarei Rositai Urbonavičienei.

Skaityti daugiau...

Diana Nausėdienė antradienį lankėsi Molėtų vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“, kur vyko vienas iš Lietuvos mažųjų žaidynių festivalių. Priminsime, jog Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, kurio prezidentė Dalia Gudzinevičiūtė taipogi  tądien buvo Molėtuose, jau šeštus metus iš eilės visas šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigas kviečia į didžiausią darželinukams skirtą sporto šventę – Lietuvos mažųjų žaidynes.

Skaityti daugiau...