Žemės dienos proga tradiciškai Molėtų mieste UAB „Molėtų švara“ aplinkotvarkos tarnybos vadovo Stasio Narkevičiaus iniciatyva buvo keliami inkilėliai grįžtantiems paukščiams. Pasak S. Narkevičiaus, nors inkilėliai Molėtų miesto viešosiose erdvėse keliami kasmet, namelių paukščiams yra nemažai, bet tradicijos neatsisakoma, be to, jau yra ir sudūlėjusių inkilėlių, kuriuos būtina pakeisti naujais.

Skaityti daugiau...

Molėtų gimnazijoje praėjusią savaitę lankėsi ypatingi svečiai - Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuro Vaikų ir jaunimo sveikatos programos vadovas Dr Martin Weber, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovė Lietuvoje Ingrida Zurlytė bei Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos priežiūros departamento Rizikos sveikatai valdymo skyriaus vedėja dr. Rita Sketerskienė.

Skaityti daugiau...

Melioratorių gatvėje, Molėtuose prie vienos iš pirmųjų požeminių atliekų aikštelių praėjusį penktadienį būta nemenko sujudimo. Mat UAB „Molėtų švara“ įsigijo naują atliekų vežimo automobilį SCANIA su ZOELLER antstatu ir HIAB hidrauliniu manipuliatoriumi, dėl kurios pirkimo būta nemenkų diskusijų rajono taryboje. Mat kai kuriems politikams atrodė, jog tokio brangaus automobilio įsigijimas yra netikslingas, teigiant, jog ekonomiškai efektyviau būtų transporto priemonę nuomotis ar pirkti padėvėtą.

Skaityti daugiau...

Kultūros ministerija penktadienį išplatino pranešimą apie tai, kad ministerijos skelbtą konkursą eiti Lietuvos etnokosmologijos muziejaus direktoriaus pareigas laimėjo molėtiškis Linas Šmigelskas, iki šiol šio muziejaus Lankytojų aptarnavimo ir edukacijos skyriaus vedėjas. Iš dviejų pretendentų Linas surinko daugiausiai konkurso vertinimo komisijos balų.

Skaityti daugiau...

Apie jas prabilta po vienų iš politinių priešrinkiminių debatų. Kur tos barikados, kas jas pastatė, kodėl jos radosi – klausimai buvo be atsakymų. Tačiau labai norėtųsi tikėti, kad dabar, žinant, jog rinkimai baigėsi, barikadų nebeliko. Žmonės pasirinko, išrinko, tad beliko dirbti. Taip pat norėtųsi linkėti visiems diplomatijos ir tolerancijos bei į daugelį dalykų pažiūrėti linksmiau.
Nesinori vėl kartotis ir dėlioti minčių, kurioje minėtų barikadų  pusėje yra „Vilnis“, bet va, naujokams vis iškyla tokia dilema. O mes – jokioje pusėje!

Skaityti daugiau...