Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų iniciatyva kartu su policijos pareigūnais šią savaitę buvo vykdoma prevencinė akcija „Saugus automobilis“. Patikrų metu, kaip sakė Molėtų PGT vyr. inspektorius Arūnas Putna, buvo tikrinama, ar lengvuosiuose automobiliuose yra gesintuvai, ar jų patikros galioja.

Skaityti daugiau...

Socialinių pašalpų gavėjai jau ne pirmus metus atlieka visuomenei naudingą darbą. Už Molėtų miesto priežiūrą atsakingas rajono savivaldybės statybos ir žemės ūkio skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Grainys, taipogi kuruojantis ir dirbančius visuomenei naudingą darbą, paminėjo, kad šį mėnesį darbuojasi apie pusšimtį socialinių pašalpų gavėjų ne tik mieste, bet ir seniūnijose.

Skaityti daugiau...

Prieš kelias savaites viešojoje erdvėje pasirodžiusi informacija apie tai, kad dalies mažųjų teismų darbuotojai paskutinius šių metų mėnesius negaus atlyginimų, neaplenkia ir Molėtų r. apylinkės teismo kolektyvo.
Nacionalinės teismų administracijos direktorė R. Molienė pripažįsta, kad su darbo užmokesčio fondo problemomis teismai susiduria jau ne vienerius metus, o šiais metais ženklus asignavimų darbo užmokesčiui trūkumas susidarė dėl atsiskaitymo su teismų reorganizavimo metu atleidžiamais darbuotojais, priimto naujo Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo įgyvendinimo, 2016 m. pabaigoje nepadengtų 5 proc. įgyvendinant LR asmenų, kuriems už darbą apmokama iš valstybės biudžeto lėšų, dėl ekonominės krizės neproporcingai sumažintos darbo užmokesčio dalies grąžinimo įstatymo ir kt. priežasčių...

Skaityti daugiau...

Apie bendruomeninį judėjimą mūsų rajone kalbėjomės su septynerius metus Molėtų bendruomenių centrų asociacijai vadovaujančia V. Saugūniene.
-Kiek šiandien rajone veiklių ir „snaudžiančių“ bendruomenių centrų, kas, jūsų nuomone, labiausiai skatina aktyviai dalyvauti neatlygintinoje veikloje?
-Molėtų rajone yra 33 veikiantys bendruomenių centrai, o 29 jų priklauso asociacijai. Iš tų 29 bendruomenių šešios yra pasyvios, o kitos kasmet ieško finansinių galimybių įvairiuose fonduose, rašo projektus, vykdo įvairias veiklas. Bendruomenės aktyvumas pirmiausiai priklauso nuo lyderio ir aplink jį susiburto kelių žmonių branduolio, kuris  siūlo idėjas, yra projektinės veiklos organizatoriai.

Skaityti daugiau...

Tradicinis Molėtų rajono bitininkų draugijos sambūris, vykęs šeštadienį ir prasidėjęs šv. Mišiomis, kuriose melstasi už gyvuosius ir į Amžinybę iškeliavusius bitininkus, po šv. Mišių šurmuliavo Molėtų kultūros namuose. Kaip jau įprasta, sambūryje vaišintasi patiekalais, kurių gamybai naudotas medus, bendrauta, o muzikinį sambūrio foną kūrė "Bitininkų spiečiaus" kapela, be ilgų repeticijų užgrojusi smagias melodijas, o dainą užtraukė balsingasis verbiškietis bitininkas Petras Vidžiūnas.

Skaityti daugiau...