Ugniagesius gelbėtojus dabar neramina ne tik žolės deginimas, bet ir gyventojų saugumas būnant namuose. Kadangi dabar privalu daugelį paviršių dezinfekuoti, Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Arūnas Putna siunčia perspėjimą visiems gyventojams, primindamas, kad dezinfekcinis skystis yra degus ir juo dezinfekuojant patalpas būtina paisyti saugumo, tai yra, dezinfekciją atlikti saugiai, nes dezinfekantas gali užsiliepsnoti jį naudojant prie besikūrenančios krosnies ar dujinės viryklės.

Skaityti daugiau...

Į "Vilnies" redakciją paskambinęs molėtiškis (redakcijai prisistatė) papasakojo apie Melioratorių gatvėje, Molėtuose kelio ženklų pokyčius, kurie, anot pašnekovo, ir stebina, ir juokina. Šiame kvartale, kaip daugelyje kitų Molėtuose, stinga parkavimo vietų automobiliams. Tad dalis automobilių parkuojami gatvėje, dalies gyventojų transporto priemonės paliekamos prie techninių apžiūrų aikštelės...

Skaityti daugiau...

Molėtų miesto J. Janonio kvartale pagal šio gyvenamojo kvartalo viešosios infrastruktūros sutvarkymo projektą besidarbuojantis rangovas UAB „Šilinė“ darbus karantino laikotarpiu buvo sustabdęs, bet nuo praėjusio antradienio vėl atnaujino. Apie tai informaciją pateikė  šio projekto įgyvendinimą koordinuojantis savivaldybės administracijos Statybos ir žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Rimvydas Pranskus, pridūręs, kad paskelbtasis karantinas be jokios abejonės turi įtakos ir statybos sektoriui.

Skaityti daugiau...

Molėtų miesto centrinės dalies kompleksinio sutvarkymo projektas, kurio centru jau senokai tapo Molėtų rajono savivaldybės aikštė ir jos prieigos, įgyvendinamas ir šiuo metu, kuomet šalyje paskelbtas karantinas.

Skaityti daugiau...

Jei ne karantinas, šiuo metu Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre virtų intensyvus gyvenimas: ne tik pasiruošimas naujam turizmo sezonui, bet ir būtų gausu lankytojų, kaip jau tapo įprasta kasmet, virtualioje erdvėje „Molėtai kitaip“, nestigtų ir klientų suvenyrų parduotuvėlėje, kur tikrai nemenkas pasirinkimas molėtiškių amatininkų, kūrėjų, dailininkų ir kitokių auksarankių darbų. Be to, kaip jau buvome rašę anksčiau, jau dabar būtų ruošiamasi įkurtuvėms dar vienoje turizmo informacijos teikimo vietoje, naujajame Molėtų turguje. Dabar gi ramu...

Skaityti daugiau...