Pirmame šiemet Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos, vadovaujamos Virginijaus Kantausko, išplėstiniame tarybos narių susirinkime buvo kalbėta aktualiais medžiotojams klausimais. Susirinkime, kuriame dalyvavo ir draugijai priklausantys rajonų draugijų vadovai, kaip sakė jame dalyvavęs Molėtų medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Virgilijus Andrukonis, daug dėmesio teko medžiotojo įvaizdžio klausimui visuomenėje, išrinkta Komunikacijos komisija, medžiotojai raginti glaudžiau bendradarbiauti su vietos bendruomenėmis ir žiniasklaida.

Skaityti daugiau...

Sausio pabaigoje 58 šalies savivaldybes pasieks vaikų dienos centrams skirtas finansavimas. Visoje šalyje veikiantiems 454 vaikų dienos centrams, teikiantiems akredituotas vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugas, bus paskirstyta 7,5 mln. eurų.

Skaityti daugiau...

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras organizuoja „Molėtų sporto apdovanojimus“, kurių metu bus pagerbti ir apdovanoti Molėtų rajono vardą garsinę sportininkai, treneriai ir kiti sporto srityje dirbantieji, o paraiškas siūlant kandidatūras gali teikti visi fiziniai ir juridiniai asmenys.

Skaityti daugiau...

Antradienio „Vilnyje“ publikacijoje „Sveikatos apsaugos ministerija nemato Molėtų ligoninės Santarų klinikų sudėtyje, palankiausiai žiūrima į sujungimą su PSPC“, pateikėme ministerijos spaudos tarnybos pateiktą atsakymą į „Vilnies“ klausimą, kokia yra pozicija dėl  rajono tarybos ministerijai pateikto  apsisprendimo, vykdant sveikatos įstaigų reorganizaciją Molėtų ligoninę matyti Vilniaus universiteto ligoninių Santarų klinikų sudėtyje ar prieglobstyje kaip partnerį. Tiesa, pasiteiravome ir kas manytina apie kitą politikų svarstytą, bet kol kas tik kaip atsarginį variantą pasiliktą variantą -viename kieme esančių dviejų sveikatos įstaigų – Molėtų ligoninės ir Molėtų pirminės sveikatos priežiūros centro - sujungimą į vieną.

Skaityti daugiau...

Viešumoje apžvelgiant į Lietuvą žengusius verslus, akcentuojama žinia, kad esama milijonai investicijų, kurios sukurs daugybę naujų darbo vietų. Šalia investicijų prie didmiesčių esančiose laisvosiose ekonominėse zonose, kur statomi nauji fabrikai, gamyklos ir daromos itin didžiulės investicijos, efektingai atrodo ir mūsų rajonas.

Skaityti daugiau...