Pastaruoju metu visame pasaulyje auga susidomėjimas ne tik ekologija, bet ir prie ekologiško gyvenimo būdo prisidedančiais elektromobiliais, kurie iš pradžių sunkiai spraudėsi Lietuvos vairuotojų favoritų gretose. Bėgant laikui, susidomėjimas šiais automobiliais augo, radosi ir atitinkamos infrastruktūros poreikis. Šiuo metu be didesnio vargo elektromobiliais galima pervažiuoti kone visą Lietuvą, mat baterijų įkrovimo stotelių - ne viena dešimtis.

Skaityti daugiau...

Kaip jau pastaruosius metus tapo įprasta, kiekvienų metų pabaigoje rajono meras S. Žvinys rengia susitikimus su rajono gyventojais seniūnijose, gyvenvietėse, lankosi pas gyventojus, verslininkus, užsiimančius individualia veikla žmones, susitinka prie apvalaus diskusijų stalo su seniūnais, kultūros, socialiniais darbuotojais, bibliotekininkais, seniūnaičiais... Meras jau lankėsi Mindūnų, Videniškių, Joniškio, Suginčių ir Luokesos seniūnijose, pabuvojo Šnieriškių, Verbiškių, Skudutiškio, Žiūrų, Kijėlių, Luokesos gyvenvietėse, susitiko su verslo, kaimo turizmo atstovais, ūkininkais Antalakajos, Juodakampio, Pagrabuosčių, Smėlinkos, Duobužių, Ažušilių, Kašeikių kaimuose.

Skaityti daugiau...

Įpusėjęs ruduo padovanojo ne tik gražių atspalvių, bet ir išryškino ne visuomet tvarkingai atrodančias miesto vietas, skęstančias nukritusiuose lapuose, su kuriais, lyg vėjo malūnais, kovoja miesto valytojai, kurių kruopštus darbas surenkant ar nušluojant lapus vėjo akimirksniu paverčiamas niekais. Toks metas. Tvarkomasi ir privačiuose kiemuose, sodo, daržo žaliosios atliekos, paskutinį kartą nupjauta vejų žolė keliauja į kadai „Molėtų švaros“ išdalintus kompostavimo konteinerius arba... į miesto gatves.

Skaityti daugiau...

Artėjant mirusiųjų pagerbimo dienai, Čiulėnų seniūnės Danguolės Telksnienės rūpesčiu, atlikti dideli tvarkybos darbai senosiose Mindučių kaimo (Čiulėnų s.)  kapinėse. Ant stataus kalnelio miške esančios kapinaitės, beje, nuo seno nuolat lankomos aplinkinių kaimų gyventojų bei atvykstančiųjų iš tolėliau, vyresnio amžiaus bei sunkiau judantiems žmonėms buvo sunkiai pasiekiamos dėl stataus kapinių kalnelio šlaito.

Skaityti daugiau...

Molėtų miesto naujose kapinėse Paduobužės kaime (Luokesos s.) vykę infrastruktūros įrengimo darbai, artėjant mirusiųjų dienai, pabaigti. Molėtų rajono savivaldybės administracijos statybos ir žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Rimvydas Pranskus, papasakojęs, kokie darbai atlikti, pirmiausia paminėjo, kad tai buvo infrastruktūros įrengimo darbų pirmasis etapas, kurio metu atlikta darbų už 137 tūkst. eurų.

Skaityti daugiau...