Sveikinome kovo pradžioje "Vilnies" paskelbtą kvietimą Molėtų bendruomenei susitelkti bei tris mažamečius vaikus auginančiai Birutės ir Kęstučio Baltuškų šeimai padėti rasti išsinuomoti būstą. Tikrai pilietiška buvo ir socialiniame tinkle atsiliepusių molėtiškių reakcija - noras padėti, supratimas, siūlymai - visa tai rodo, kad Molėtų žmonės iš tiesų vieni kitus palaiko ir esant reikalui, gali susitelkti.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę dėl vis dar stringančių išmokų vaikams mokėjimo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teigimu, Vilniaus, Kupiškio, Klaipėdos ir kitų savivaldybių administracijos, laiku nesumokėjusios vaiko pinigų, delspinigius privalės dengti savo sąskaita. Taipogi buvo paskelbtos ir 10 geriausiai šioje srityje besitvarkančių šalies savivaldybių. Molėtų rajono savivaldybė viena iš tų, kuri neminima nei pirmame, nei antrame sąrašuose. Pasak Molėtų rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėjos Genovaitės Gribauskienės, iš viso sausio - kovo mėnesiais išmokas vaikams gavo 1315 Molėtų rajono šeimų, joms išmokėta 172335,84 eurų suma. Šiuo metu situacija jau stabilizavosi, praėjusią savaitę išmokos pervestos šeimoms, kurios pateikė prašymus iki kovo 1 dienos.

Skaityti daugiau...

Praėjusiame "Vilnies" numeryje išspausdinus publikaciją - pasvarstymą "Apie molėtiškių gerumą ir valdžios neįgalumą", kur rašyta, kad tik mūsų bendruomenės dėka daugiavaikė šeima gavo laikiną (!) prieglobstį, neprašant jokios finansinės paramos, mokant nuomos mokestį, nors pagalbos kreipėsi ir į savivaldybę, pateiktas mintis viešai pakomentavo rajono mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius: "Iš straipsnio matyti, kad trūksta informacijos. Todėl dalinuosi. Idėja palengvinti jaunimui ar jaunoms šeimoms pirmojo būsto įsigijimą neliko tik idėja.

Skaityti daugiau...

Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungoje (ŽNS) penktadienį įvyko neeilinis ir itin jautrus valdybos posėdis, kurio darbotvarkėje, kaip pristatė pirmininkė Marytė Baliūnaitė, vienas iš klausimų - Molėtų rajono mero Stasio Žvinio įsteigto paramos fondo lėšų paskyrimas dviem vaikams, sergantiems sunkia diabeto forma. Į posėdį galėjusi atvykti viena iš neįgaliųjų vaikų mamų valdybos nariams papasakojo apie aštuonerių metukų sūnelio kasdienybę, kuri dėl prieš dvejus metus užklupusios negalios pakeliama tik šeimos stiprybės dėka.

Skaityti daugiau...

Susitikome su draugėmis smagiame "Romansų vakare". Paklausius lyriškų, gražių dainų kilo noras ilgiau pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais, ko nors gardaus užkasti. Patraukėme į artimiausią vietelę, į "Zodiaką". Deja, ten tik radome vyriškį, valantį salę, kuris pasakė, kad jie  nedirba. Jis taip pat manė, kad nedirba ir "Senoji užeiga". Ką gi, kadangi jau su "Donatello" picerija anksčiau turėjau nemalonios patirties, patraukėme į "Gintaro" barą. Baras buvo pustuštis. Deja, teko ilgokai palaukti, kol padavėja teikėsi priimti užsakymus.

Skaityti daugiau...