Prie Vyriausybės antradienį susirinkę apie pusšimtį ugniagesių gelbėtojų iš įvairių Lietuvos savivaldybių reikalavo atkreipti dėmesį į jų algas ir darbo sąlygas, turimą techniką, budėjimus  po vieną. Be to, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo vadovai teigia, kad paskutinį šių metų mėnesį savivaldybių ugniagesiai gali negauti algų. Protesto akcijoje taipogi pabrėžta, kad ugniagesiai nesirengia streikuoti, nes neketina rizikuoti žmonių saugumu, tik parodoma, kokia vargana jų situacija...

Skaityti daugiau...

Šakių kaimo (Suginčių seniūnija) gyventojai dar 2017 metų pradžioje kreipėsi į rajono savivaldybę ir tuometinį rajono merą, prašydami atkreipti dėmesį į kelią, kuris jiems kelia daug problemų. Per septyniasdešimt nuolat čia gyvenančių ar atvykstančių atostogauti žmonių nebegalėjo apsikęsti su patiriamais nepatogumais dėl dulkių, kuriose gyvenvietė skęsta esant intensyviam eismui žvyrkeliu.

Skaityti daugiau...

Rajono tarybos sprendimu rugsėjo pabaigoje vykusiame posėdyje padidintas mokestis už vaikų ugdymą darželiuose – lopšeliuose. Paskelbus informaciją, jokios reakcijos nesulaukta. Tačiau, kaip aiškėja, geriausia informacija ir šaltinis komentarams bei diskusijoms – išrašyta ir įteikta mokėjimo sąskaita - mokestis už darželio paslaugas padidėjo 33 proc. Netrukus tai įvertino tėvai – vieni mūsų pakalbinti, kiti patys rašę.

Skaityti daugiau...

Pirmadienį rajono savivaldybėje laukta molėtiškių, atvykstančių aptarti Skulptūrų parke numatyto sklypo Vasario 16 – osios g. suformavimo aptarimui. Tai viena iš privalomų jau lyg ir visiems įprastų procedūrų, kuomet vyksta viešas svarstymas dėl detaliojo plano keitimo. Reikia pripažinti, kad tokie svarstymai nėra populiarūs, paprastai į juos susirenkama tik tuomet, kai tai liečia daug žmonių arba yra konfliktinė situacija.

Skaityti daugiau...

Rajono savivaldybėje praėjusią savaitę įvyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Komisijos pirmininkas administracijos direktorius Sigitas Žvinys jo pradžioje paminėjo, kad posėdį sukviesti paskatino įvykiai Alytuje. Pradėta diskutuoti nuo pasirengimo žiemos sezonui, kalbėta apie bendrą situaciją reaguojant į ekstremalius įvykius. UAB "Molėtų švara" direktorius Laimutis Lapėnas, sakęs, kad bendrovė pasirengusi žiemos sezonui, dėstė, jog ypatingiems įvykiams pagal susitarimus galima pasitelkti kolegas iš kitų rajonų.

Skaityti daugiau...