Šeštadienį visus kviečia Molėtų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT) į renginį „Pamatyk, sužinok, išbandyk“, kuris vyks Molėtų PGT kieme. Nuo 10 valandos laukiami vaikai, kuriems bus organizuojamos įvairios pramogos, atrakcionai, bus galima pasitikrinti priešgaisrines žinias ir įgūdžius.

Skaityti daugiau...

Į redakciją paskambinusi Vilniaus gatvės viename iš paskutinių daugiabučių namų gyvenanti senjorė sakė, jog ilgai galvojusi, ar verta spręsti problemą, ją viešinant. Bet juk mūsų miestas siekia kurortinės vietovės statuso, dauguma gyventojų stengiasi, kad, padedant ir komunalinei įmonei, visur būtų tvarka ir švara.

Skaityti daugiau...

Sodų bendrijoje „Siesartis“ neseniai radosi naujų spalvų - ne gamtos išdaigų dabar puošti viską rudeniniais atspalviais, bet žmonių rankomis sukurtos didžiulės trispalvės.

Skaityti daugiau...

Šios savaitės pradžioje savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Žvinys pasirašė įsakymą pradėti šildymą įstaigose, daugiabučiuose namuose ir kituose pastatuose.

Skaityti daugiau...

„Šiuo metu prekybą vykdome tik internetu, kadangi fizinės parduotuvės neturime. Mūsų prekybos modelis gan paprastas ir populiarus tarp visų tipų virtualios prekybos vartotojų - klientai užsakymus atlieka per mūsų elektroninę parduotuvę. Mes paruošiame bei pristatome gėles tiesiai užsakovui.

Skaityti daugiau...