Nors kiekvienas Lietuvos regioninis parkas greičiausiai turi kažką unikalaus, keliuose jų pastaraisiais metais rastos akmens amžiaus laikų gyvenvietės? Būtent taip nutiko Asvejos regioniniame parke, kuris didžiuojasi ilgiausiu Lietuvos ežeru, o dabar jo įspūdingiausių objektų sąrašą papildė ir šis istorinis radinys.
Į klausimus apie parko gyvenimą atsako jo specialistė Laura Leškevičiūtė.

Skaityti daugiau...

Penktadienį pradėjus dalinti maisto produktų paramą labiausiai nepasiturintiems gyventojams, Molėtų gyventojai maisto produktų atsiimti tradiciškai vyko į sandėlį UAB „Molėtų švara“. Šiuo kartu pirmą kartą kartu su maisto produktais buvo dalinamos ir higienos prekės - skalbiklis, muilas, šampūnas, dantų pasta, dantų šepetėlis.

Skaityti daugiau...

Taip galima buvo pavadinti tai, kas vyko miesto šventės, almėjusios Molėtuose, metu Alantos dvare. Medžioklės trofėjų paroda ir gausybe medžiotojams bei jiems artimiems žmonėms bei nieko nesuprantantiems žiopliams (neužgauliai) suorganizuotų pramogų, varžybų, troškinių, sriubų, gaminių ir viso kito, įskaitant malonų bendravimą ir elnių kvieslių „muzikinį foną“ išskirtinė popietė itin paįvairino tradicinę miesto šventę.

Skaityti daugiau...

Molėtų miesto vadinamosiose naujose kapinėse Paduobužės kaime (Luokesos s.) prasidėjo darbai pagal infrastruktūros įrengimo projekto I etapą. Tai ilgai lauktas darbas, leisiantis Molėtų krašto žmonių amžinąją poilsio vietą sutvarkyti prideramai ir šiuolaikiškai.

Skaityti daugiau...

Seimo narys Žygimantas Pavilionis į Molėtus atvyko pirmąją miesto šventės dieną – pabendrauti, susitikti, padiskutuoti Pasaulio molėtiškių forume. Užsuko jis, lydimas jauno molėtiškio Justino Kulio, ir į „Vilnies“ redakciją – laisvai diskusijai, pažinčiai.

Skaityti daugiau...