Kaip informavo Molėtų atviros jaunimo erdvės kuratorė Simona Laucevičienė, nuo praėjusios savaitės iki rugpjūčio 1 dienos Atviros jaunimo erdvės (ATE) durys bus laikinai uždarytos.

Skaityti daugiau...

Molėtų prekybos centre "Norfa" jau septyniolika metų vyr. kasininke besidarbuojanti molėtiškė Zita Žalalienė, matyt, pažįstama ne tik dėl savo darbo stažo, bet ir dėl to, kad jos šypseną ar draugišką akies mirktelėjimą kaip gerą optimizmo dozę gauna kiekvienas pažįstamas. Ateini prie kasos su pirkinių krepšiais, galvoje jau sukasi skaičiukai, kiek teks pakloti  pinigėlių, bet užkalbina Zita, pajuokauja, ir linksmiau pasidaro.

Skaityti daugiau...

Praėjusį penktadienį rajono meras S. Žvinys susitiko su Maxima LT Personalo departamento direktore Giedre Užubale ir išklausė kiek netikėtą ir visiškai naują pasiūlymą, ko kiti šalyje esantys prekybos centrai dar nepraktikuoja.

Skaityti daugiau...

Šiemet tęsiant tradiciją organizuotoje gausių šeimų pagerbimo šventėje angelas nutūpė į tris atžalas auginančios molėtiškių Agnės ir Roberto Audėjų rankas. Pristatant šią šeimą buvo akcentuotos joje puoselėjamos vertybės, kurios perduodamos vaikams, paminėta ir tai, kad nors Molėtuose jie įsikūrė vos prieš kelis metus, tačiau jau spėjo įsilieti į visuomeninę veiklą, tapo gražiu pavyzdžiu kitoms šeimoms.

Skaityti daugiau...

Nors vasaros laukiame ne tik dėl šiltų orų, bet ir atostogų, jau antrus metus iš eilės tenka susitaikyti ir prisitaikyti prie kiek kitoniškos, neva, sinoptikų vertinimu, lietuviškos vasaros, kuomet be perstojo pliaupia lietus, kada ne kada pro debesį nusišypso saulė, tad atostogų planus vieniems blogas oras griauna, o kitiems anaiptol – nė motais, svarbu gera nuotaika ir tinkama apranga. Pasiteiravome molėtiškių, kur juos veja lietinga vasara?

Skaityti daugiau...