Praėjusią savaitę po ilgo laukimo ir daugybės pastangų Inturkės viešosios įstaigos „Bendrystės centras“ kieme įrengta vaikų žaidimų aikštelė.
Jau senokai esame pastebėję, kad gražiame Inturkės miestelyje nėra vaikų žaidimų aikštelės. Vis mintys sukosi apie projektus ir vaikų žaidimų aikštelės įrengimo vietą. Tačiau tai taip ir liko tik svajone, kadangi tokios vietos įrengimas nėra pigus. Tad tik įsikūrus naujai įstaigai  „Bendrystės centras“ senos svajonės atgijo.

Skaityti daugiau...

Žmonėms su negalia būsto pritaikymo komisija lankėsi pirmuose šiemet pritaikytuose  dviejuose būstuose Andrioniškio kaime (Čiulėnų s.) ir Verbiškių kaime (Suginčių s.). Neįgalų brolį Romualdą Raišį slauganti sesuo Valerija, sutikusi atvykėlius, tik džiaugėsi įrengtais patogumais.

Skaityti daugiau...

Permainingi orai gąsdina mėgstančius aktyvų poilsį. Nors dabar – atostogų pikas, Molėtų ežerai ir upės baidarininkų dažniausiai sulaukia tik savaitgaliais. Baidarių, valčių, kanojų ir net dviračių ar žvejybinio inventoriaus nuomotojai skaičiuoja nuostolius ir dar tikisi atsigriebti per likusią rugpjūčio dalį.

Skaityti daugiau...

Prieš kelis mėnesius naują ir jaukų grožio saloną „GieM“ Molėtuose atidariusi Giedrė Meškėnienė pirmiausiai save vadina mama ir pasakoja, kad augina 4 vaikus – 21 metų Klaudija jau studijuoja ir namuose tik savaitgaliais būna, tad su tėvais namuose - 17 metų Paula, 8 metų Ugnė ir 5 metų Tadas.

Skaityti daugiau...

Inketrių kaime rugpjūtyje į pirmąją stovyklą "Žirgų užkalbėtojai" rinksis suaugusieji. Žirgininkė Liepa Julija Pusvaškytė, dar pernai įkūrusi mažąją bendriją "Molėtų žirgai"  ir organizavusi pirmąsias stovyklas vaikams, šiemet stovyklauti žirgų draugijoje kviečia ir suaugusiuosius.

Skaityti daugiau...