Su kuprine ant pečių viena po Aziją keliaujanti mergina, greičiausiai, nuostabą sukeltų ne vienam konservatyviam lietuviui, tik ne keliauti ir pasaulį pažinti mėgstančiam jaunimui ar jau ne kartą vienam keliavusiam asmeniui. Tuo įsitikinusi ir prieš 11 metų Molėtų gimnaziją baigusi, dabar Norvegijoje gyvenanti, kartas nuo karto į Molėtus atkeliaujanti tėvų ir draugų aplankyti Sandra Didžiokaitė, su kuria kalbėjomės apie jos aistrą kelionėms, būtinybę išeiti iš komforto zonos ir meilę Molėtams.

Skaityti daugiau...

Buvo laikas, kai jį, Zenoną Imbrasą, Molėtuose žinojo daugelis... Šiandien jo gyvenimo istorija galėtų būti puikus siužetas naujam filmui ar romanui, pasakojančiam apie dramatišką žmogaus likimą, apie jo vingius, pakilimus ir nuopuolius, apie mylėtas moteris ir laimingą atsitiktinumą, atvedusį jį į kino pasaulį...
Lietuvis, bet žydo sūnus?
Jei kas ką kalbėjo apie Zenoną Imbrasą, tai vis minėjo Vilnių, Kauną, Žemaitiją, Molėtus... Bet kad tame vietovių žemėlapyje būtų artima mūsų kaimynystė  Svėdasai (Anykščių rajone)  – netikėta naujiena.

Skaityti daugiau...

Kai Aldona Dirmaitė retsykiais užsukdavo į Molėtų viešąją biblioteką, norėdama aplankyti drauges, nesidomėjau, iš kur jos viena kitą pažįsta. O štai Auksuolei Nazarovienei prikalbinus ją pristatyti savo pirmąją parodą bibliotekoje, suklusau, kur tas nefrito akmuo, skatinantis draugystę ir gyvenimo pilnatvę bei išmintį, iki tol tūnojo... Pasirodo, ne taip ir toli – Vėdarų kaime, netoli Bijutiškio, bet apie tai vėliau...

Skaityti daugiau...

Subtiliu mergaitiškumu ir švelnumu spinduliuojanti Molėtų gimnazijos abiturientė Meda Petrošiūtė molėtiškiams jau daugelį metų puikiai žinoma, kaip puiki dainininkė, respublikinių ir tarptautinių konkursų dalyvė, teatro studijos „Remarka“ narė. Paauglė, nors ir gyvena muzika, bet savo gyvenimą sieti žada su danų kalbos studijomis Vilniaus universitete ir jau šiandien drąsiai pasakoja, kad kelis paskutinius mėnesius gana rimtai savarankiškai mokosi danų kalbos.

Skaityti daugiau...

Molėtų gimnazijoje vienuoliktoje klasėje besimokanti Erika Vidžiūnaitė mielai sutiko papasakoti apie savo pomėgį, kuris merginą sužavėjo prieš kelerius metus. Septyniolikmetė Erika – skautė. Gimnazistė pasakojo, kad skautais susižavėjo nuo dalyvavimo pirmojoje stovykloje, kuri buvo surengta 2012 metais. Erika šyptelėjo, nes su dalyvavimu skautų veikloje išsipildė ir tuomet dar buvusi vaikiška svajonė... miegoti palapinėje.

Skaityti daugiau...