Mylinti savo darbą ir žmones laiškininkė Dalia Kazlovienė spinduliuoja ne tik gerumu, atida, bet ir pozityvumu, nes ji ne tik nemoka, bet ir nežino, ką reiškia skųstis gyvenimu, niurzgėti, pykti... „Laiškininkės darbas - tai nuostabiausias įvykis mano gyvenime,“ - apie darbą pasakoti pradėjo Dalia, kuriai pasiūlymas dirbti laiškininke prilygo stebuklui. Tuo metu ji dirbo UAB „Utenos mėsa“.

Skaityti daugiau...

Pirmoji pažintis su prekinio ženklo „Felt‘s world“ įkūrėja molėtiške Loreta Giedraitiene užsimezgė Alantos technologijos ir verslo mokyklos kalėdinėje amatų mugėje, kur besišypsanti moteris prekiavo ryškiaspalvėmis šlepetėmis, o šiandien jos darbų jau galima rasti ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre. Molėtų rajone gimusi ir augusi, po vidurinės mokyklos baigimo su būsimu vyru į sostinę mokytis ir gyventi išvykusi Loreta ten praleido trylika metų.

Skaityti daugiau...

Noriu pasidalinti skaudžiu patyrimu „teikiant“ man sveikatos priežiūros paslaugas Molėtų ligoninės priimamajame, nes būtina įspėti kitus žmones, kaip gali būti, kai ištinka bėda.
O bėda mane ištiko namuose gruodžio 17 d. naktį apie 1 val. Nei iš šio, nei iš to kūnas (galūnės) tapo tarsi nepavaldus, dėl to apėmė didelė panika, nes suvokiau, jog tai insultas.

Skaityti daugiau...

Kuo stiprus žmogus? Sukauptais ar valdomais turtais? Diplomais ar išmintimi?  Aukodamas save kitiems? Gebėjimu priimti gyvenimo dovanas  ir jomis dalintis?
Kaip pavadinti juos, susirinkusius sausio 8-ąją ramiam ir oriam pašnekesiui, skirtam paminėti Juliaus Aukštaičio 80-metį? Jam vardinė jubiliejinė juosta, gėlės, Molėtų savivaldybės per Molėtų krašto bendrijos pirmininką Vilių Maslauską siunčiamas sveikinimo Raštas, balninkiečių ,,suvenyrai“.

Skaityti daugiau...

Psichologė Leonida Andrijauskienė Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namuose darbuojasi jau tryliktus metus, o Alantos gimnazijoje – per dešimtmetį, tačiau apie stilingą, bet labai kuklią ir daugžodžiauti nelinkusią moterį turbūt dar ilgai nieko nebūtume žinoję, jei ji prieš pusantrų metų nebūtų pradėjusi dirbti Molėtų pedagoginėje psichologinėje tarnyboje, o šiemet nebūtų pradėjus vesti pozityvios tėvystės kursų Molėtų lopšelyje – darželyje „Vyturėlis“.

Skaityti daugiau...