Irena Simaškevičienė – sugintiškė, bet jau kone pusę amžiaus gyvena Molėtų Ažubaliuose, kur ribas tarp miesto ir kaimo žinojo tik vietiniai ažubaliečiai. Plonyte, plika akimi nematoma linija, skyrusia miestą nuo kaimo, buvo bene pirmieji Molėtų daugiabučiai, kuriame žiemas dabar leidžia ir Irena.

Skaityti daugiau...

Po smagios ir įdomios futbolo treniruotės pirmokėliams Molėtų pradinės mokyklos futbolo aikštelėje treneris Maris Grava pirmiausia pabandė suskaičiuoti, kiek gi narių vienija futbolo klubas „Molėtai“. Ir suaugusiųjų, ir vaikų - apie 160 (iš jų 50 laikinųjų darželinukų). Tad drąsiai galima sakyti, kad FK „Molėtai“ - didžiausias Molėtų rajone sporto klubas.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę, kaip informavo Molėtų rajono savivaldybės statybos ir žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Vasaravičienė, baigėsi paraiškų gauti paramą už papildomą bičių maitinimą priėmimas.
-Iki rugsėjo 15 d. kreipėsi 191 pareiškėjas laikantis 4175 bičių šeimų.

Skaityti daugiau...

Gerai prižiūrėti antakiai suteikia veidui gerą puikią išvaizdą. Svarbu rūpintis antakiais. Jais reikia rūpintis taip pat, kaip oda, akimis ir plaukais, šioje vietoje gali padėti antakių dažai ir kitos priemonės, apie kurias kalbėsime šiame straipsnyje.

Skaityti daugiau...

Molėtų viešosios bibliotekos „Laiptinės galerijoje“ neseniai pradėta eksponuoti Kissi Ussuki arba Justės Urbonavičiūtės sukurtų paveikslų paroda. Darbai išsiskiria savitu stiliumi, kurį ji atrado prieš 7 metus.  Ir nors profesionalių dailės studijų ji nėra baigusi, bet, kaip sako jos mama Rosita, dukra piešusi nuo mažų dienų. Matyt, tai genai, nes ir Rositos brolis gražiai piešdavo, ketino būti architektu, o ir jo dukra Roberta  yra paveldėjusi „gražų piešimą“...

Skaityti daugiau...