Kai nusprendžiau apsigyventi Londone, kurį laiką negalėjau net pagalvoti apie automobilio vairavimą: priešingos pusės eismas ir didelis automobilių srautas man kėlė tikrai nemažą siaubą, todėl tik po dvejų metų pagaliau ryžausi sėstis už vairo. Nors turiu sukaupusi tikrai nemažą vairavimo stažą, tačiau pirmos dienos atrodė tiesiog siaubingos – priprasti prie tokio automobilių judėjimo buvo tikrai nelengva. Vis dėlto, įvertinau, kad kelionė į darbą automobiliu yra gerokai patogesnė ir greitesnė, todėl teko prie to priprasti.

Skaityti daugiau...

„Rašydama tik bandau kažkur sudėti savo mintis,“ – sako ir kukliai šypteli Danutė Rakauskienė, savęs nedrįstanti pavadinti poete. Tris eilėraščių rinkinius išleidusi socialinė darbuotoja kūrybą atrado vaikystėje, o šiuo metu eilėraščiai bei piešimas jai yra tapę neatsiejama gyvenimo dalimi. Netoli Alantos esančiame Šunakojų kaime kartu su šeima gyvenanti Danutė – menininkė savamokslė, po darbų save realizuojanti kūryboje.

Skaityti daugiau...

Kaniūkų ir Žibėčių kaimai kiekvieną vasarą stiprina savo draugystę bendrais sambūriais ir sportinėmis varžybomis. Ne išimtis ir šių metų liepa. Praėjusį savaitgalį, dar į bendrą būrį sulaukus ir Skudutiškio atstovų, organizuota jubiliejinė olimpiada.

Skaityti daugiau...

Šių metų pavasaris ir vasara Agnei Verikaitei, kaip ir daugeliui Lietuvos piliečių, matyt, bus įsimintini vasaros pradžioje fiksuotu karščiu ir rinkimais, juolab, kad ir viena, ir kita Agnės gyvenime vyko pirmąkart...  Jei apie karštą birželį, buvusį panašų į šiųmetį prieš penkiasdešimt aštuonerius metus dar rastųsi tų, kurie galėtų jį prisiminti ir papasakoti, tai apie rinkimus, kurių būta net kelių: Lietuvos Respublikos Prezidento,  Europos Parlamento, rajonų merų, savivaldybių tarybų bei referendumai dėl pilietybės išsaugojimo ir Seimo narių skaičiaus mažinimo – Agnė prisimins pati ir galės pasakoti savo vaikams.

Skaityti daugiau...

Molėtų rajono savivaldybės administracijos teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis, per šių metų pirmąjį pusmetį įregistruotos 33 santuokos. Anot skyriaus vedėjos Jūratės Pagalienės, metų pradžia, beveik iki pat vasaros nėra populiarus metas kelti vestuves, visiems patraukliausias metas – vasara.

Skaityti daugiau...