Dubingiuose atidaryta Romualdo Kęstučio Augūno nuotraukų paroda „Uolomis į Lietuvą“, kurioje -  1964 metų pirmosios Lietuvos alpinistų aukštumų ekspedicijos į Pietvakarių Pamyrą akimirkos. Jose - parodos autoriaus jaunystės žygiai, per kuriuos buvo įkopta į bevardes viršūnes ir jos buvo pavadintos lietuviškais vardais.

Skaityti daugiau...

Šiltas spalio 13-osios šeštadienio pavakarys jau keturioliktą kartą sukvietė Suginčių krašto žmones į tradicinę bendruomenės šventę „Po darbų“. Kas kartu su kaimynu ar draugu, svočia, broliu ar seserimi, o kas tiesiog nešinas gera nuotaika skubėjome į bendruomenės salę.

Skaityti daugiau...

Molėtų krašto verslininkų asociacijos skyrius, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos Molėtų skyrius ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras kiekvienų metų rudenį ir pavasarį organizuoja bendras išvykas, kuriose semiamasi patirties, dalinamasi savo sukaupta, pasisvečiuojama kituose šalies kraštuose ir kartu gerai praleidžiamas laikas, pabendraujama. Pasak Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro direktorės Daivos Kulienės, šios išvykos turi daugybę spalvų, ne tik pažintinių ir galbūt poilsinių, bet ir palyginimo.

Skaityti daugiau...

Videniškių vienuolyno muziejuje jau ne pirmus metus vykstanti paroda „Angelai“ pritraukia žinomus Lietuvos menininkus, kurie nėra bandę kurti angelo, arba tai jų mylima ieškojimų tema. Neeilinė aplinka su XVII amžiaus statiniais – bažnyčia ir infulato rezidencija, palaimintojo Mykolo Giedraičio asmenybė tartum savaime formuoja ir sakralią profesionalaus meno parodos strategiją bei koncepciją.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę Ignalinoje buvo susirinkę trijų savivaldybių kaimynių atstovai tartis dėl tarptautinio festivalio „Ežerų sietuva“ perspektyvos. Priminsime, jog šis festivalis mūsų regione kas dvejus metus alma jau nuo 1995 – ųjų metų. Pačius pirmuosius festivalius rengdavo visos šešios apskrities savivaldybės ir prie jų visuomet prisidėdavęs Aukštaitijos nacionalinis parkas. Dabar gi didžioji dalis savivaldybių pastaruosius keletą metų „Ežerų sietuvos“ atsisakė.

Skaityti daugiau...