Vasaros palydų šventė, kurioje suburta  pabendrauti, prisiminti, pasilinksminti, nualmėjo Mindūnų seniūnijoje, Stirniuose.
„Vasarą palydėjome švęsdami atlaidus,  - sakė Mindūnų renginių organizatorė Laisvė Grudinskienė, pasidžiaugusi tradiciniu renginiu, kuris tikrai pavyko.

Skaityti daugiau...

Praėjusį ketvirtadienį į finalinį šiųmetį „Skambančių vakarų“ koncertą prie Pastovio ežero, kurie rengti kiekvieną vasaros savaitę, suskubo nemaža dalis molėtiškių, pamėgusių buvimą gamtoje drauge su meno saviveiklos kolektyvais. Dar vasariškas, bet jau vėsokas vakaras dovanojo smagų koncertą, pakvipusį atsisveikinimu su šiltuoju metų sezonu, kuomet jau visi kviečiami vidun, į sales, kur žiūrovus pasitiks renginių gausa.

Skaityti daugiau...

Prieš 5 metus įvyko garsusis Molėtų žydų atminties maršas. Dalyvavo apie 70 žydų išeivių iš Molėtų ir kitų Lietuvos vietų - iš Izraelio, Pietų Afrikos Respublikos, Urugvajaus, JAV, Didžiosios Britanijos ir kt. Susirinko keli tūkst. palaikančiųjų. Apie Molėtų žydų atminties maršą parašė žymiausi pasaulio laikraščiai.

Skaityti daugiau...

Solidžiai šeštadienį skambėjo, griaudėjo, fejerverkais švytėjo vasaros palydų šventė, skirta Bekupės kaimo 365 – ajam gimtadieniui. Didžiulėje šventėje buvo visko: atrakcijų vaikams, šėlusiems batute, kūrusiems stebuklus su Birute Pekarskiene piešiant ant vandens, sportuojantiems, pirmiausia susirinkusiems į atviro 3x3 krepšinio čempionato, kuris organizuotas Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro, etapą, o vėliau žaidusiems tinklinį, kilnojusiems girą, išbandžiusiems smiginio taikinį, traukusiems virvę, susikaupusiems prie Renatos Kildišienės sumeistrautos lauko šaškių lentos, užsukusiems į policijos pareigūnų kampelį ir išbandžiusiems rankos taiklumą šaudant į taikinį...

Skaityti daugiau...

Toliejuose atnaujintame sporto aikštyne šeštadienį skambėjo muzika ir dainos, skelbusios medunešio pabaigą ir kvietusios į bendrą būrį bitininkus. Sambūrį organizavęs Molėtų rajono bitininkų draugijos pirmininkas Arvydas Satkūnas apgailestavo, kad į renginį bitininkai susirinko kukliai, o ir norinčių parduoti medų nebuvo, išskyrus paties Arvydo medų, kurį noriai pirko į sambūrį atvykusieji...

Skaityti daugiau...