Grupė "Husarai" ir dainininkas Paulius Stalionis - Jūsų mieste! Pelnę publikos simpatijas, šlageriais tapusiomis dainomis "Pati nuostabiausia", "Tegul lyja", "Ypatinga" ("Husarai"), "Man nereik į Airiją", "Vakarai ilgi", "Aš atnešiu Tau saulę" (P. Stalionis), atlikėjai nežada sustoti ir atvyksta dovanoti Jums nepamirštamą ir kupiną įspūdžių šventę! Pauliaus Stalionio romantika, persipins su "Husarų" energija ir užvedančiais dainų ritmais. Neabejotinai - šis koncertas skirtas tiems, kas mėgsta šokti, šypsotis, o kartais ir džiaugsmo ašarą nubraukti.

Skaityti daugiau...

Dvidešimt pirmoji "Pabūkime kartu" šventė, kurią daugelį metų puoselėja Molėtų krašto žmonių su negalia sąjunga (ŽNS), Molėtų parapijos "Caritas" ir parapijos klebonas monsinjoras Kęstutis Kazlauskas, ir vėl buvo išskirtinė, bet išsaugojusi svarbiausią tradiciją - buvimą kartu, gerumą ir atidą šalia esančiam...

Skaityti daugiau...

 Lapkričio 26 d., sekmadienį ,  13 val . Molėtų  kultūros centre  vyks  humoro šventė  JUOKIS – 2017.  Naujas  programas rodys dzūkai ir  aukštaičiai.

Skaityti daugiau...

Praėjusį sekmadienį Utenoje įvykusioje artėjančios šimtmečio  Dainų šventės Teatro dienos atrankoje kartu su kolektyvais iš Rokiškio, Ukmergės, Troškūnų ir kt. dalyvavo ir Molėtų teatro studija „Remarka“ (vadovė J. Žalalienė). Anot vadovės, molėtiškiai aktoriai pristatė kompoziciją „Nematomo žirgo istorija“, kurią vertino, pastebėjimus ir pagyrimus išsakė kompetentinga komisija, kuriai pirmininkavo aktorius, režisierius pedagogas, prof. V. Masalskis.

Skaityti daugiau...

Molėtų viešoji biblioteka savo ištikimuosius skaitytojus ir lapkričio mėnesį žada nudžiuginti ne vienu įdomiu renginiu, susitikimu ir paroda. Pirmąjį mėnesio antradienį informacijos skyriuje bus atidaryta kraštietės Nijolės Michailinienės kūrybos darbų paroda. Kiekvieno antradienio vakarą į biblioteką užsukti kvies žaidimas „Auksinis protas“, o kas antrą antradienį – biblijos skaitymo grupė. Mėnesiui įpusėjus, į renginių verpetą įsuks Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kurios atidarymui šiemet bus parodytas S. Lagerliof spektaklis „Stebuklingas sodas“, kurį pristatys „STALO“ teatras.

Skaityti daugiau...