Kol Molėtų kultūros namų salė remontuojama, o Menų mokyklos salė per ankšta, šios mokyklos auklėtiniai ir jų mokytojai koncertą visuomenei dovanojo Molėtų bažnyčioje. Pasak Menų mokyklos direktorės Violetos Urbanavičienės, džiugu, kad jaunuosius atlikėjus maloniai  sutiko priimti monsinjoras Kęstutis Kazlauskas, juolab, kad sakralinėje aplinkoje ne kartą Menų mokyklos auklėtiniams yra tekę koncertuoti.

Skaityti daugiau...

Gegužės 7-ąją visus Lietuvos miestus ir miestelius bei lietuvių bendruomenes užsienyje suvienijo skaitymo šventė „Lietuva skaito!“ Prie jos prisijungė ir Verbiškių biblioteka. Tądien čia pristatyta  poetės, Molėtų literatų klubo narės Nijolės – Rumbutytės - Navikienės eilėraščių rinkinys „Atsivėrimai“ bei fotografijų paroda „Ivankų kaimo rojus“ (dešimt žvilgsnių).

Skaityti daugiau...

Per žiemą po gimtinę keliavom prisiminimų takais, sapnuose regėjom prarastus artimuosius, kaimynus, o dabar jau lankom brangias vietas, gimtuosius namelius ir... vėl gaiviname praeitį.
30 metų prabėgo – o kaip neseniai, atrodo, piliakiemiškiai su džiaugsmu pasitiko Sąjūdį. Lietuva kėlėsi, o kartu ir mes. Prabilo kaimo senbuvis šviesios atminties Henrikas Braškys, su ašaromis akyse, begaline nuoskauda širdyje papasakojęs apie savo kančias sovietų lageryje. Savo tremties istoriją atvėrė Elena Ažubalienė iš Gubesos vienkiemio, mūsų kaimynė.

Skaityti daugiau...

Ambraziškių bendruomenės centre  įvyko nuotaikinga Atvelykio popietė, skirta visai šeimai. Su šventėmis visus susirinkusius sveikino Giedraičių renginių organizatorė Vanda,  Ambraziškių bendruomenės pirmininkas Virgilijus.  Marginome margučius, „sūpuoklėse“  lig dangaus kilome, tikėdami, kad būsime sveiki ir laimingi, žaidėme žaidimus, minėme mįslės...

Skaityti daugiau...

Mūsų dienomis daugelis papročių, archainių švenčių vis greičiau užmirštama, jos nyksta, nebetenka savo ankstesnės svarbos. Tačiau Dubingių parapijos žmonėms nevalia pamiršti Jurginių šventės, juk tai mūsų bažnyčios, mūsų parapijos globėjo – švento Jurgio šventė.Todėl šiemet, kaip ir kasmet, suskambėjo Jurginių šventė kartu su Vilniaus miesto folkloro ansambliu „Virvytė“.

Skaityti daugiau...