Ketvirtadienį Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje surengtas vakaras, skirtas susitikimui su rašytoju, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, poetu, eseistu, dramaturgu, kritiku ir vertėju Sigitu Parulskiu ir Panevėžio teatro „Menas" aktore Elona Karoblyte.  Visas susitikimas buvo toks pats keistas, kaip ir pats kūrėjas, kuris abejingų nepalieka.

Skaityti daugiau...

Priėmimas į Molėtų menų mokyklą įvyko dar pavasarį, tačiau, kaip sako jos direktorius Kazimieras Tučinskas, jo derlius skaičiuojamas rudenį. O ir suskaičiuoti tiksliai jo viso, anot direktoriaus, negali, nes ir dabar dar vyksta šiokia tokia mokinių migracija - vieni vaikai ateina, kiti, nes persigalvojo ar... netinka autobusų grafikas, išeina arba mokslus vėlesniems metams atideda. Šiemet į Molėtų menų mokyklą įstojo visi, kurie to norėjo.

Skaityti daugiau...

Kiekvieną vasarą tradicinių amatų centre „Meniškas kaimas“ Bebrusų kaime vyksta tradicinės keramikos atlaidai, kuomet kruopščiam ir įdomiam darbui susiburia per dešimt keramikų iš visos Lietuvos, sulaukiama ir svečių iš užsienio.

Skaityti daugiau...

Kraštiečių kūryba...

 

Skaityti daugiau...

Apie Molėtų 630 metų gimtadienį bei apie kasmetinį dailininkų plenerą bei parodą kažkada buvusiuose gydytojo Alberto Jauniškio namuose nežinojau, atvykau jau po visko. Dailininkai jau buvo išvažinėję, o ir namo durys uždarytos. Maloniai nustebau - jas atrakino Erikos ir Eugenijaus Andrulionių pora. Tad niekieno netrukdomi galėjome grožėtis tuo, kas čia dar buvo likę... Vaikštant po tuščius kambarius, darė įspūdį jų aukštis, šviesumas, erdvė, storiausios sienos.

Skaityti daugiau...