Šeštadienio vakaras Molėtuose: „Kino karavano“ lauko kino teatras, nemokami filmų seansai

Didžiausia vasaros kino ekspedicija, aplankysianti 40 Lietuvos miestų ir miestelių bei surengsianti daugiau kaip 100 seansų po atviru dangumi, savo kelionę tęsia Molėtuose, kur rugpjūčio 13 dieną, nuo 16.30 valandos visus Molėtų gyventojus ir miesto svečius pakvies į trijų filmų – „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“, „Gerasis bosas“ ir „Saulėlydis“ – peržiūras lauko kino teatre su dideliu skaitmeniniu LED ekranu Molėtų vasaros estradoje. O po anime filmo „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“ seanso lauks susitikimas su muzikos atlikėju ir prodiuseriu Free Finga (Tomu Narkevičiumi).

 

Gerumo ir empatijos persmelktas „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“

Animacijos meistras Mamoru Hosoda filme visai šeimai „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“ tyrinėja patyčių ir paaugliško nerimo temas, žmogaus autentiškumą bei internetinį toksiškumą. Suzu yra kukli 17-metė moksleivė, gyvenanti atsiskyrusi su tėvu kalnų kaimelyje. Bet kai prisijungia prie virtualaus pasaulio „U“, ji virsta Belle, pasaulinio garso dainininke, turinčia daugiau nei penkis milijardus sekėjų. Droviajai Suzu sunku gyventi šį dvigubą gyvenimą. Netrukus ji sutinka paslaptingą – žavingą ir baugų – padarą.    

 

(Ne)gerasis bosas 

„Vienareikšmiškas hitas tiek užsienyje, tiek namie, „Gerasis bosas“ yra vienas linksmiausių šių metų filmų“, – apie Fernando León de Aranoa juostą yra sakęs „Kino pavasario“ programos sudarytojas Andrei Tănăsescu. Charizmatiškas fabriko savininkas Blankas (Javieras Bardemas) gyvena įtampoje, nes trokšta geriausio vietinio verslo apdovanojimo. Viskas turi būti tobula! Tačiau nepriekaištingos įmonės iliuzija bliūkšta – Blankas turi susitvarkyti su kerštingu atleistu darbininku, prislėgtu vadovu ir juo pačiu susižavėjusia ambicinga praktikante. 

 

Saulėlydis – malonumo ir nerimo kupina patirtis    

Režisierius Michaelis Franco, „Kino pavasario“ žiūrovams gerai pažįstamas iš provokatyvios distopijos „Nauja tvarka“, naujuoju filmu „Saulėlydis“ paliečia sau įprastą įtampos ir smurto tarp visuomenės klasių temą. Elis ir Neilas Benetai (Charlotte Gainsbourg ir Timas Rothas) su dviem paaugliais – turtinga britų šeima, vasarojanti Akapulke. Atostogas nutraukia žinia apie netikėtą artimojo mirtį. Skubiai susiruošus vykti namo, nelauktas vieno šeimos narių poelgis iškelia į paviršių giliai kunkuliavusį nerimą.   

 

Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.   

 

Esant blogam orui, renginys gali būti perkeltas į kitą vietą. Apie pasikeitimus organizatoriai informuos Facebook paskyroje – sekite informaciją. 

 

Visi „Kino karavano“ seansai – nemokami.  

Daugiau informacijos apie renginį: www.kinokaravanas.lt.

 

„Kino karavanas“ įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras ir Utenos rajono savivaldybė.

Komentarai 

Komentarų nėra

Rašyti komentarąApsaugos kodas
Įveskite atsakymą