Kaip informuoja LR prokuratūra, Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Mantas Jurkėnas baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir turto iššvaistymo Molėtų ligoninėje. Kaltinimai pareikšti šios ligoninės direktoriui Vaidotui Grigui ir 10-čiai asmenų, o dar 4 asmenys atleisti nuo atsakomybės pagal laidavimą.

Skaityti daugiau...

Po ilgo laiko 635 – ojo gimtadienio proga į Vilniaus gatvę sugrįžo Molėtų miesto šventė – sava, pamėgta, išlaikiusi tradicijas ir pasitikusi naujomis. O jų būta daug ir patrauklių, kaip „Teltonikos“ palapinė, sulaukusi didžiulio dėmesio, kur buvo galima susipažinti su šios tarptautinėje arenoje esančios bendrovės veikla, darbu joje,  šalia jos su mini automobiliu „važinėjosi“ bei su visais fotografavosi kraštietis lenktynininkas Vaidotas Žala.

Skaityti daugiau...

Vos tik mama nustoja mažylį maitinti krūtimi, jo gyvenime atsiranda naujas poreikis - indai, iš kurių mažyliui teks susipažinti su nauju maistu. Jeigu dar gūdžiais tarybiniais laikais visa šeima valgė iš tų pačių lėkščių, tai šiandien kiekvienas šeimos narys privalo turėti savo lėkštę, puodelį ir įrankius. Tai puiki namų taisyklė, leidžianti mažajam suvokti savo asmeninės erdvės svarbą. Šiandien galima rasti vaikiškų indų, pagamintų iš silikono, plastiko, bambuko, medžio, stiklo ir nerūdijančio plieno. Visgi, praktika rodo, jog lyderio pozicijas neginčijamai užima silikoniniai indai vaikams. Didelis silikono  privalumų skaičius tėvelius verčia pasirinkti būtent tokius indus.

Skaityti daugiau...

Skalbimo mašina leidžia vandenį, orkaitė tinkamai nebeįkaista, šaldytuvas nešaldo, indaplovė švariai nebeišplauna indų. Su šiais ir daugybe kitų gedimų gali susidurti kiekvienas buitinės technikos prietaisų naudotojas. Ne paslaptis, kad sugedus kuriam nors iš buityje naudojamų prietaisų, jų naudotojai svarsto, kaip tokiu atveju geriau pasielgti – remontuoti sugedusią buitinę techniką ar jos visam laikui atsisakyti ir pirkti naują?

Skaityti daugiau...

Ūkininkai, turintys galiojančius valstybinės žemės nuomos dokumentus, bet dėl nekorektiško valstybinės žemės duomenų sluoksnio negalėję užbaigti deklaruoti žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų iki deklaravimo termino pabaigos, paraiškų duomenis galės pakeisti iki liepos 8 dienos. Išmokų mažinimo nuoskaitos dėl vėlavimo nebus taikomos, nusprendė Žemės ūkio ministerija.

Skaityti daugiau...