Užpustyti keliai, apsunkinantys patekimą prie atokesnių sodybų, ypač tų, kuriose gyvena neįgalūs, vieniši ar senyvo amžiaus žmonės, neramina priešgaisrinę priežiūrą vykdančius pareigūnus dėl padidėjusios gaisrų grėsmės.

Skaityti daugiau...

Šalta praėjusi savaitė pareigūnams buvo sąlyginai ramesnė iškvietimų atžvilgiu. Į namus dėl incidentų gauta šiek tiek daugiau negu trisdešimt pranešimų. Ko gero, dėl judėjimo apribojimų ir pareigūnų kontrolės postų ir keliuose įvykių būta mažiau. Bet daugiau negu septyniasdešimt kartų vykta tikrinti sergančiųjų koronavirusu ir saviizoliuotis privalančių Molėtų miesto ir rajono gyventojų.

Skaityti daugiau...

Policijos pareigūnams gavus pranešimą apie incidentą Ambraziškių kaime, kur sausio 1 dieną vyras (g. 1992 m.), laikydamas rankose medžioklinį šautuvą, tyčia šovė į šalia buvusįjį (g. 1970 m.), bet nepataikė, šaulys buvo sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

Skaityti daugiau...

Šaltas praėjęs savaitgalis buvo darbingas ir gausus pranešimais ugniagesiams gelbėtojams, kurie vyko gesinti gaisrų, atliko gelbėjimo darbus. Ringelių kaime (Giedraičių s.) gaisras kilo individualiame gyvenamajame name, kur, kūrenant koklinę krosnį, smilkti pradėjo po ja buvusios medinės grindys.

Skaityti daugiau...

Dėl slidžios kelio dangos ir sudėtingų eismo sąlygų per praėjusią savaitę ženkliai padidėjo incidentų keliuose skaičius, kurį dar padidino ir neblaivūs vairuotojai. Molėtų miesto gatvėmis vakare važinėjusio „VW Golf“ vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumas (1, 35 prom.), o betonkeliu važiavusio pavojingai manevravusio „VW Transporter“ vairuotojas gąsdino pravažiuojančiuosius, kurie skambino skubios pagalbos tarnybos telefonu. Operatyviai pareigūnams reagavus ir sustabdžius minėtą automobilį, jo vairuotojui – 33 metų telšiškiui  - nustatytas sunkus (2, 91 prom.) girtumas.

Skaityti daugiau...