Kaip rašėme praėjusiame Vilnies“ numeryje, gruodžio 4 dieną apie 23 val. didelis gaisras kilo Ciūniškių kaime (Dubingių s.) esančios Lietuvos ir Vokietijos UAB „Kreisel Vilnius“ gamybos ir pramonės paskirties pastate. Didžiuliame metaliniame angare (26 x 25m) gaisrą pastebėjo gyventojai, kuomet ugnis jau buvo prasiskverbusi iš vidaus. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė metalinio angaro sienų ir stogo apšiltinimo medžiaga.

Skaityti daugiau...

Apie sukčiavimą ir sukčių išmanumą, kaip išvilioti iš žmonių pinigus, perspėjimų per daug negali būti, kadangi sukčiai vis suranda lengvatikių žmonių. Kita vertus, jiems paspendžiamos tokios pinklės, į kurias patekus sunku išsipainioti. Tokiais atvejais pagalbos prašoma kreipiantis į teisėsaugą. Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis, kuruojantis ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl sukčiavimo, kur sukčių paspęstos pinklės buvo labai sudėtingos ir painios, ne tik gyventojus ragino būti atsargiais, bet ir perspėjo apie dar vieną sukčiavimo būdą - siūlymą užsidirbti pinigų... nieko nedirbant.

Skaityti daugiau...

Molėtų rajone prasidėjo vadinamas „rudeninių vagysčių sezonas“, kuomet vietos gyventojai po nakties randa apvogtus ūkinius pastatus, namus, dingsta net žemės ūkio technika iš kiemų. O nevietinių gyventojų po vasaros sezono ištuštėjusios sodybos, kuriose paliekami vertingi daiktai ir įranga, ilgapirščiams – „rojus“... Tokio pobūdžio vagysčių padaugėjus, Molėtų r. policijos komisariato policijos pareigūnai ragina nuolatinius Molėtų rajono sodybų gyventojus nebūti abejingais ir prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo savo gyvenamoje aplinkoje.

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis, atlikus visas privalomas procedūras ir ekspertizes, nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl birželio 5 dieną Alantos s. Gaidamonių kaime kelio Alanta- Klabiniai įvykusio eismo įvykio, kurio metu automobilio „Opel Astra“ nesuvaldė jo vairuotojas - Ukmergės r. gyventojas (g.m. 1985).

Skaityti daugiau...

Per praėjusią savaitę Reagavimo skyriaus pareigūnai vyko į 72 iškvietimus, o Veiklos skyriaus pareigūnams perduota net 13 įvykių, dėl kurių pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus. Dalis jų pradėta dėl vagysčių, kurios įvykdytos prisidengus lapkričio tamsa ir tuo, kad po vasaros sezono sodybos ištuštėjo. Po nakties kompiuterio, sulčiaspaudės, lapų pūtiklio garaže ir ūkiniuose pastatuose nerado Alantos s. gyventojas, o tos pačios seniūnijos gyventojo garaže pasigesta įvairios įrangos.

Skaityti daugiau...