Įvykių suvestinėse per  praėjusią savaitę buvo gauti 67 pranešimai, kurių didžioji dalis fiksuota savaitgalyje. Savaitės pradžia buvo ypatingai rami – pirmadienį buvo gauti  tik aštuoni iškvietimai. Pagal vieną iš jų vykę pareigūnai Luokesos s. rado konfliktuojančius neblaivius brolį ir seserį. Vyrui nustačius 2, 44 prom. girtumą, o moteriai 1, 29 prom., paaiškėjo, kad žodinis konfliktas kilo, nes brolis parsivedė į namus buvusį sesers draugą.

Skaityti daugiau...

Per praėjusią savaitę policijos pareigūnai reagavo vėl į žymiai daugiau pranešimų, kurių skaičius šoktelėjo iki beveik devyniasdešimties. Būta ir sudėtingesnių atvejų, kuomet pradėti ikiteisminiai tyrimai, administracinio nusižengimo teisenos. Pastaroji procedūra vyksta gavus Alantos s. gyventojo pareiškimą, kad iš neeksploatuojamo automobilio „Audi A6“ kažkas nugvelbė magnetofoną ir ratą.

Skaityti daugiau...

Šiaulių apylinkės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 16 kartų teistas 46 metų klaipėdietis, šiuo metu atliekantis įkalinimo bausmę, vieną kartą teista 53 metų Šiaulių rajono gyventoja ir 7 kartus teistas 38 metų Molėtų rajono gyventojas yra kaltinami svetimo turto pasisavinimu apgaule. Dviem iš jų yra pareikšti kaltinimai ir veikus organizuotoje grupėje siekiant sukčiaujant įgyti svetimą turtą.

Skaityti daugiau...

Pirmą kartą nuo gegužės pabaigos pranešimų policijai skaičius sumenko per pusę ir jų fiksuota 65. Ar tai reiškia, kad vasaros sezonas baigtas, dar teigti per anksti, bet akivaizdu, kad ramesnis periodas prasideda.

Skaityti daugiau...

Greičiausiai dėl gedimo elektros instaliacijoje gaisras kilo praėjusią savaitę Laičių kaime (Alantos s.) užsidegus individualiam gyvenamajam namui.

Skaityti daugiau...