Per praėjusius metus Molėtų greitosios medicinos pagalbos centras, šiandien vis dar laukiantis pertvarkos, apie kurią užsiminta, bet konkretumo kol kas jokio neturima, fiksavo iškvietimų gausėjimą, į kuriuos suskubta įveikiant nustatytus operatyvumo rodiklius,  teikiant pagalbą ir ūmiai susirgusiems, kas yra tiesioginė greitukių paskirtis, ir sergantiems lėtinėmis ligomis. Pasak centro direktorės Auksės Mackonienės, nemenku išbandymu laike ir sąnaudų atžvilgiu tapo ligonių pervežimas į Ignalinos ligoninę, kuri visuomet geranoriškai priima atvežtus pacientus.

Skaityti daugiau...

Stiprus ir galingas vėjas, siautėjęs praėjusios savaitės pabaigoje, prikrėtė nemažai eibių – vertė ir laužė medžius, apgadino pastatus... Laimei, kad šios savaitės pradžiai irgi prognozuota audra praėjo pro šalį be didesnių padarinių, išskyrus gausesnį sniegą... Kaip informavo Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Arūnas Putna, ugniagesiai gelbėtojai dėl nuvirtusių medžių ant kelių buvo kviesti septynis kartus bei naktį iš šeštadienio į sekmadienį vyko gesinti užsidegusios pirties Gilužių kaime.

Skaityti daugiau...

Praėjusi savaitė policijos įvykių suvestinėse išsiskyrė pranešimų gausa apie ant kelių nuvirtusius medžius, šiuos pranešimus perduodant priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, bei skaudžia nelaime Joniškio seniūnijoje, kur garaže nuo keltuvo nuslydo remontuojamas automobilis ir prispaudė bei mirtinai sužalojo jį remontavusį 49 metų vyrą.

Skaityti daugiau...

Sekmadienio vakarą apie 19 val. Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) ir Alantos ugniagesių komandos ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Alantos miestelyje (Technikumo gatvėje) į Virintos upelį įkrito žmogus. Pasak Molėtų PGT viršininko Rolando Pumpučio, atvykus pirmiesiems į vietą Alantos komandos ugniagesiams, žmogus jau buvo ištrauktas į krantą, jam suteikta pirmoji pagalba, vyras nuneštas į šildomą patalpą, ir laukta atvykstant medikų.

Skaityti daugiau...

Į Lietuvos automobilių kelių direkciją ankstyvą pirmadienio rytą buvo priversti kreiptis policijos pareigūnai, gavę pranešimą, kad kelyje Želva – Giedraičiai labai slidu, negali pravažiuoti automobiliai, formuojasi spūstis. Po keliolikos minučių gautas pranešimas apie kitą incidentą kelyje Molėtai – Kaltanėnai – Ignalina ties Juočių kaimu. „Opel Astra“ automobilio vairuotojas skundėsi tuo, kad pravažiuojantis automobilis nulaužė veidrodėlį, išdaužė keleivio stiklą ir įvykio vietoje nesustojo.

Skaityti daugiau...