Dar belaukiant įvairių socialinių išmokų, praėjusią savaitę mažiau pranešimų gavo ir policijos pareigūnai. Jiems buvo adresuota pusšimtis iškvietimų, kai kurie iš jų, matyt, pilnaties ir mėnulio užtemimo nulemti...
 Į Alantą vykta gavus iškvietimą, kad vyro, kuris gydosi ligoninėje, namuose yra pašalinis asmuo. Pareigūnai iš tiesų rado lovoje miegančią moteriškę, kuri į namą pateko... išėmusi langą.

Skaityti daugiau...

Arti 100 pranešimų per praėjusią savaitę buvo adresuota policijos pareigūnams, kurie vyko į konfliktus namuose, fiksavo eismo įvykius, nelaimes, pradėjo ikiteisminius tyrimus. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl ginklo vagystės Alantoje, dėl iš namų pavogtų cigarečių ir alaus Skudutiškyje. Jau ne pirmą kartą pavagiamas Giedraičių s. gyventojo automobilis „VW Passat“ šiuo kartu rastas sudaužytas eismo įvykio metu. Pareigūnai informuoti apie apvogtą sodybą Inturkės s.

Skaityti daugiau...

Sekmadienį tragiška nelaimė įvyko Kertuojų ežere, kuriame, pirminiais duomenimis, nuskendo 61 metų vilnietis. Dėl mirties priežasties ikiteisminį tyrimą kuruojantis Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros (Molėtai) prokuroras Gintaras Čekuolis teigė, kad nelaimės aplinkybes greičiausiai nulėmė alkoholis.

Skaityti daugiau...

Per praėjusią savaitę pareigūnų pagalbos šauktasi pagal 53 pranešimus, tad šventinės dienos sąlyginai buvo ramios, o visiška ramybė jose vyrautų, jeigu pareigūnų nekviestų etatiniai jų kvietėjai, kurie be policijos pagalbos jau nei prie stalo susėda, nei su svečiais susitvarko.
PADĖJO IŠPRAŠYTI IŠ NAMŲ. Nuolat pareigūnus kviečianti iš namų draugą išprašyti pusamžė moteris, šiuokart norėjo, kad pas ją užsukęs pažįstamas vyras keliautų namo... Apyjaunis vyras pareigūnų akivaizdoje klusniai įvykdė moters pageidavimą. Inturkės s. gyventojas irgi prašė pareigūnų iš jo namų išprašyti neblaivius svečius, kurie savais keliais iškeliavo tik atvykus pareigūnams.

Skaityti daugiau...

Per praėjusią savaitę spec. tarnybų pagalbos prireikė keliolika kartų. Policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai bei medikai ir šventiniu laikotarpiu budėjo intensyviai, nes kilo du gaisrai, nelaimingo atsitikimo metu žuvo žmogus, registruotos kelios vagystės, sulaikyti du neblaivūs vairuotojai, fiksuotas smurto artimoje aplinkoje atvejis, rasta bomba. Panatryčio I kaime (Suginčių s.), miške teko įvesti planą „Skydas“ dėl rasto daikto, panašaus į sprogmenį. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo išminuotojai nustatė, jog rasta II pasaulinio karo laikų aviacinė bomba SD-1. Sprogmuo sunaikintas vietoje.

Skaityti daugiau...