Praėjusį šeštadienį buvo gautas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad apie 1,05 val., Mindūnų seniūnijoje, Mindūnų kaime esančiame ūkiniame pastate buvo rastas 49 metų vyro, gyvenančio Molėtuose, Mechanizatorių g., kūnas su durtine žaizda kairėje blauzdoje.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę Molėtų rajono policijos pareigūnų pagalbos buvo šauktasi 104 kartus. Protokolus policijos pareigūnai surašė vairuotojams, kurie transporto priemones vairavo be galiojančios techninės apžiūros, galiojančio vairuotojo pažymėjimo,  draudimo ar važinėjosi apskritai išregistruota transporto priemone. Parduotuvės „Norfa“ apsaugos darbuotojai sulaikė du apsivogusius asmenis, abu jie buvo nubausti 90 eurų baudomis.

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius Julius Rudžionis, praėjusį pirmadienį buvo gautas pranešimas apie degantį automobilį Avilčių k., Alantos s.

Skaityti daugiau...

Alantos seniūnijoje per pastarąsias dvi savaites registruotas jau ketvirtas vilkų išpuolis prieš naminius galvijus. Savaitgalyje Kazlų kaimo gyventoja rado dvi sudraskytas ožkas.

Skaityti daugiau...

Nors po renginio „Obuolių saloje“ jau praėjo savaitė, tačiau jo atgarsiai dar labai ryškūs policijos suvestinėse – festivalio dalyviai į policijos pareigūnus kreipėsi ir visą praėjusią savaitę su pranešimais apie tai, kad festivalio metu buvo pamesti ar pavogti jiems priklausantys telefonai. Iš viso į Molėtų rajono policijos pareigūnus paskutinę liepos savaitę kreiptasi 89 kartus.

Skaityti daugiau...