Gražia tradicija tapęs bėgimas Suginčiuose „Aplink Želvos ežerą“, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti, po metų pertraukos - pernai dėl pandemijos bėgi-mas buvo virtualus - šeštadienį buvo surengtas 32 -ąjį kartą. Šį bėgimą, kaip visada, organizavo ištvermės sporto šakų ir turizmo mėgėjų klubas „OK Klajūnas”, Suginčių pagrindinė mokykla ir Suginčių seniūnija.

Skaityti daugiau...

Dėl karantino ribojimų šiemet krepšinio turnyras „Vilnies“ taurei laimėti vyko du kartus. Birželyje pabaigus žaisti 2020 metų turnyrą, kurio nugalėtojais tapo „Molėtų kuopa“ finale įveikusi „Suginčių“ komandą, šeštadienį Molėtų sporto arenoje buvo įteikta šių metų jubiliejinio – 30 – ojo  - „Vilnies“ krepšinio turnyro taurė. Dėl vienos iš komandų finalininkų atsisakymo tęsti turnyrą, II vietos laimėtojai – Giedraičių krašto komanda „Augiesa“ paaiškėjo po pusfinalio  rungtynių.

Skaityti daugiau...

„Vilnies“ krepšinio turnyre šešta-dienį vykusiose rungtynėse „Du-bingių“ ir „Suginčių“ komandos var-žėsi dėl Molėtų SC mažosios taurės. Rungtynių pradžia sėkmingesnė bu-vo sugintiškiams, kurie po dviejų ket-virčių turėjo sukaupę solidų pra-našumą (26:55), bet po ilgosios per-traukos dubingiškiai varžovus spus-telėjo ir per trečią ketvirtį pelnę 26 taškus, paskutiniame ketvirtyje žaidė taškas į tašką, bet pavyti nutolusių varžovų nepavyko - pergalę rezulta-tu 89:76 iškovojo „Suginčiai“, kurių komandoje pasižymėjo Ignas Šeikis, pelnęs 22 taškus.

Skaityti daugiau...

Savaitgalį Molėtų sporto centre surengta „Aktyvi šeimos diena-2021“, kurioje buvo ir puikių sportinių emocijų, ir smagaus laiko. Visą dieną varžėsi įvairiose sporto rungtyse per 80 dalyvių – dalyvavo mankštoje, keliavo į žygį, judino smegenis protų kovose, dalyvavo įvairiose rungtyse.

Skaityti daugiau...

„Savaitgalyje Vasaknose, kaip ir iš anksto planuota, surengtas komandinis Europos upėtakių gaudymo čempionatas „ATLAS 2021“, kuriame dalyvavo 32 komandos (64 žvejai) iš septynių šalių - Ukrainos, Latvijos, Slovakijos, Lenkijos, Vokietijos, Airijos ir Lietuvos. Į šias varžybas susirenka patys geriausi, aukščiausio lygio upėtakininkai, turintys ir didžiulę tokio lygio varžybų patirtį. Lietuvos upėtakininkams, be žvejų iš kitų miestų, atstovavo ir dvi Molėtų komandos – Sigitas Lukšta ir Egidijus Kamarauskas bei Gintautas Šiukščius ir Artūras Bartkus.

Skaityti daugiau...