Artėjantį savaitgalį 28 – ame krepšinio turnyre „Vilnies“ taurei laimėti prasideda ketvirtfinaliai, į kuriuos pateko keturios A grupės komandos. Šioje pajėgiausiųjų komandų grupėje pirmą vietą užėmė solidų žaidimą demonstruojanti „Žiuko įmonė“ , o antroje pozicijoje įsitvirtino „Molėtų kuopa“. Penktojoje vietoje liko „Žynys“.

Skaityti daugiau...

Molėtų „Ežerūno“ komanda, kopianti turnyrinėje lentelėje vis aukštyn, po praėjusią savaitę sužaistų dvejų rungtynių su Kauno „Žalgiris 2“ komanda, jau įsitvirtino aukštoje šeštoje vietoje. Molėtų komanda jau yra iškovojusi aštuonias pergales ir patyrusi septynis pralaimėjimus.

Skaityti daugiau...

Antradienio vakarą neįprastą treniruotę Molėtų sporto arenoje surengė "Ežerūno" komanda ir jos vyr. treneris Marius Pociukonis bei klubo vykdantysis direktorius Kipras Baleišis. Mat kartu su "Ežerūno" krepšininkais ne tik treniravosi, bet ir žaidė Molėtų krašto žmonių su negalia bei sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Molėtų Viltis" nariai. Pasak komandos vyr. trenerio Mariaus Pociukonio, klubas vykdo sporto rėmimo fondo projektą, skirtą fizinio aktyvumo veikloms, o viena iš projekto veiklų - socialinė...

Skaityti daugiau...

Viena iš „Vilnies“ krepšinio turnyro komandų senbuvių  - „Dvaro“ komanda, jame dalyvaujanti jau apie 15 metų. Šios komandos lyderis, šiemet dar rungtyniaujantis Vilniaus krepšinio lygoje, o pernai žaidęs Regionų krepšinio lygoje, Nedas Petniūnas džiaugėsi turnyro organizavimu, sistema, kurią gali vertinti, kadangi turi patirties dalyvaujant varžybose kituose miestuose.

Skaityti daugiau...

"Vilnies" krepšinio turnyre savaitgalyje buvo sužaistos ketverios rungtynės, kuriose nestigo emocingų ir atkaklių kovų. Tik vieno taško persvara 79:78 pergalę šventė alantiškiai "Dvaro" krepšininkai įveikę Pakalnių "Žynio" komandą, kuri ypač puikiai sužaidė trečią ketvirtį. "Žynio" ekipoje 43 taškus pelnė N. Vaikšnoras, 25 taškus pridėjo O. Kriaunaitis.

Skaityti daugiau...