Verslumo ugdymas – vienas iš šiandienos visuomenės tikslų. Organizacija, padedanti ugdyti mokinių verslumą, yra VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“. Jos dėka egzistuoja programa „AcceleratorX“, skirta 9-12 klasių moksleiviams, norintiems kurti realų verslą – „jaunąją bendrovę“. Tokią jaunąją bendrovę (JB) „Klevo lapas“ įsteigė ir VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykloje technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės mokiniai.

Skaityti daugiau...

Molėtų rajono anglų kalbos mokytojos dalyvavo seminare „Nuo temos iki užduoties“. Jį vedė Oxford University Press (OUP) anglų k. mokytoja ekspertė Miglė Ogorodnikovienė. Pedagogės sužinojo, kaip, naudojantis metodine medžiaga, pritaikyti ugdymo turinį svarbiausioms mokinio asmens kompetencijoms, ugdyti ir kelti mokinių mokymosi motyvaciją, susipažino su naujausia šios leidyklos mokomąja medžiaga.

Skaityti daugiau...

Alantos technoogijos ir verslo mokyklos maisto ruošimo profesijos mokytojos Dalia Žygelienė ir Jolita Michnevičienė savaitei išvyko į stažuotę Malmėje.

Skaityti daugiau...

Moksleivių žiemos atostogų metu aktyviausi mokyklų savivaldų nariai buvo pakviesti į Lietuvos moksleivių sąjungos Molėtų rajono mokinių tarybos organizuojamą konferenciją, kurį vyko Viešojoje bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

Praėjusį penktadienį Molėtų gimnazijoje į tradicija tapusią šventę – Šimtadienį susirinko puikiai nusiteikę abiturientai. Moksleiviams tai bent trumpam leido atsikvėpti nuo mokslų bei priminė, kad iki egzaminų liko tik 100 dienų.

Skaityti daugiau...