Išskirtinis ir kitokio pobūdžio renginys, o tiksliau – įvykis, antradienio vakarą molėtiškes subūrė į Molėtų kultūros centrą, kur viešėjo WoW universiteto įkūrėja ir vadovė Inga Jablonskė. Jaukiai ir šiltai prasidėjusio susitikimo pradžioje viešnia pristatė Women of Wonder University – inovatyvią, daugiapusę mokymosi platformą internete.

Skaityti daugiau...

Kaip informuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba, jos inicijuoto konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ nominacijos „Skaidrumo skleidėja“ nugalėtojai lankėsi LRT ir Valstybės pažinimo centre. Šios nominacijos nugalėtoja tapo Molėtų gimnazijos II b klasė, kurios kūrybinį darbą „Sąžiningumas mūsų rankomis“ komisija įvertino aukščiausiu balu.

Skaityti daugiau...

Gegužės 17 – ąją Molėtų trečiojo amžiaus universitetas (TAU) mokslo metų pabaigos sambūriui rinkosi į Molėtų kultūros centro salę, kur klausytasi ypatingos ir mylimos viešnios lektorės Lidijos Laurinčiukienės paskaitos apie gyvybingumo šaltinius.

Skaityti daugiau...

Ar daug būtų norinčių sugrįžti į moksleiviškus metus? Tikriausiai tie, kuriems jau pensija ant nosies ir atmintyje išlikusi graži mokyklinė vizija... Pabuvus Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijoje, gal ir ne vienam norėtųsi dažniau apsilankyti toje mokykloje, juolab, kad ten vyksta daug nuostabių dalykų.

Skaityti daugiau...

Molėtiškio Vilniaus universiteto Teisės fakulteto prof. habil. dr. Vytauto Nekrošiaus pastangų dėka gimnazistus praėjusią savaitę aplankė LR Konstitucinio teismo pirmininkė Danutė Jočienė, kuri dalyvavo surengtoje pilietiškumo pamokoje.

Skaityti daugiau...