111 -ai Molėtų gimnazijos abiturientų Molėtų vasaros estrada tapo pakylimo taku skrydžiui į gyvenimą... Skrydžio tema, parinkta šventei kartu su teatro trupe "Remarka", ir skleisti sparnus raginusia Deivido Girdvilio muzika, apgaubė pražydusią įvairiaspalvių gėlių žiedais Molėtų erdvę, prisipildžiusią tėvų, artimųjų, mokytojų, draugų džiaugsmu. "Sėkmės mano mylimukai..." - tariant palinkėjimus auklėtiniams virpėjo mokytojos Onutės Sakalauskienės balsas.

Skaityti daugiau...

Liepos 11 – ąją Nacionalinis egzaminų centras paskelbė paskutinių valstybinių geografijos, istorijos ir matematikos egzaminų rezultatus, kurie, deja, Molėtų rajono abiturientams nebuvo džiuginantys - daliai abiturientų kliūtimi tapo matematikos egzaminas. Molėtų rajono savivaldybės kultūros ir švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Vytautas Kralikevičius, paminėjęs, kad istorijos ir geografijos rezultatai vidutiniški, atitinkantys visos Lietuvos rezultatų vidurkius, plačiau aptarė matematikos egzamino rezultatus – mat jo iš 112 abiturientų neišlaikė net 34.

Skaityti daugiau...

Ketvirtadienį Nacionalinis egzaminų centras paskelbė užsienio kalbos (anglų) biologijos, informacinių technologijų, lietuvių kalbos ir literatūros valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Valstybinį biologijos egzaminą rinkosi 43 Molėtų rajono abiturientai. 6 Molėtų gimnazijos ir 3 Alantos gimnazijos abiturientų egzaminai įvertinti 16 -35 balais. 35 - 85 balų įvertinimą gavo 13 Molėtų gimnazijos, 5 Alantos gimnazijos ir 2 Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos abiturientai.

Skaityti daugiau...

Atėjus karštiems orams, kai patalpose temperatūra didesnė negu 28 laipsniai, ugdymo procesas gali būti koreguojamas, primena Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Užsiėmimus patariama rengti kitose erdvėse – lauke, parke ar vėsesnėse patalpose. Molėtų progimnazijos bendruomenė nutarė surengti dviejų dienų turistinį žygį su nakvyne ir edukaciniais užsiėmimais. Beveik 300 Molėtų progimnazijos mokinių pateikė norą dalyvauti tokiame žygyje. Stovyklavietė buvo prie Bebrusų ežero „Rūtoje“. Palapines, miegmaišius, visą sunkią mantą į stovyklavietę nuvežė mokyklinis autobusas, tėveliai.

Skaityti daugiau...

Antradienį itin dailios šventės savo turiniu, fonu ir įgarsinimu būta Molėtuose. Mat Menų mokykla atsisveikino su 49 – ąja muzikos skyriasu ir 7 – ąją dailės skyriaus laidomis. Mokyklą baigė 22 muzikantai ir 8 dailininkai. Iš viso Molėtų meno žmonių kalvė į tolius ieškoti savęs menuose ar tik savyje nešioti išaugintą supratimą apie meną, muzikinį ar dailės pradžiamokslį, išleido 837 mokinius.

Skaityti daugiau...