Molėtuose muzikinė premjera KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ su Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku

Šmaikščiosios muzikinės komedijos ,,Karštoji kirpėjo kėdė” kūrybinė komanda, su kuria Jūs pasimatysite Molėtų kultūros centre lapkričio 29 d. 18 val. , turi kelis trumpus klausimus, į kuriuos galite atsakyti dabar, arba pasižiūrėję muzikinę komediją.

Ar jūs pasitikite kirpėju, pas kurį einate kirptis? Nepagalvojote, kad kartais kirpėjas gali būti ir  blogos nuotaikos? O gal jis apskritai nemėgsta savo darbo? O jeigu jam netikėtai ,,užėjo”..?!!  Jaučiatės pakankamai saugiai, kai kirpėjas kerpa aštriomis žirklėmis Jūsų plaukus ar senoviniu skutimosi peiliu skutinėja Jums kaklą ir gali tyčia ar netyčia čirkštelti per miego arteriją? Apie tai nepagalvojote? Tai ir negalvokite. Nusiraminkite. Jūsų kirpėjas normalus. Na, tikriausiai?! Bet mūsiškis kirpėjas (aktorius Ramūnas Šimukauskas) - kiek neprognozuojamas ir labai savotiškas.

Taigi, įsivaizduokite - grožio salonas. Pas tokį savotišką kirpėją netikėtai užklysta didelė scenos žvaigždė (dainininkė ir aktorė – Neringa Nekrašiūtė), kuriai vos už poros valandų koncertas arenoje, o makiažas ir šukuosena nepadaryta, nes grimerė susilaužė ranką, o gal net ir koją. O tada čia ir prasideda nuotykiai.

Žvaigždė netikėtai grožio salone ima ir sudainuoja visas geriausias būsimo koncerto dainas. O kirpėjas papasakoja savo ir savo klientų romantiškiausias, linksmiausias ir slapčiausias istorijas.

Ateikite ir pamatykite, ar tik ne Jūsų gėdingas istorijas išpasakos kirpėjas?

VAIDINA:

ŽVAIGŽDĖ – Neringa NEKRAŠIŪTĖ

KIRPĖJAS – Ramūnas ŠIMUKAUSKAS

GROŽIO SALONO GRIMERĖ – Eglė KRASNOVĖ

Trukmė – 1 val. 30 min.

Premjera lapkričio 29 d. 18 val. Molėtų kultūros centre.

Bilietus galima įsigyti – www.bilietai.lt ir renginių vietose!

Kainos – 10 eur, 13 eur, 15 eur.

Facebook.com/karstojikirpejokede/

Komentarai 

Komentarų nėra

Rašyti komentarąApsaugos kodas
Įveskite atsakymą