“Ežerūnas - Karys” patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Antradienio vakarą Molėtų sporto arenoje buvo žaidžiamos atidėtos NKL  rungtynės  tarp Molėtų "Ežerūno - Kario" ir Trakų "Trakai" ekipų. Iki šiol be pralaimėjimų rungtyniavusi Mindaugo Kildišiaus vadovaujama mūsų komanda po dramatiškų rungtynių turėjo pripažinti varžovų pranašumą 66:69. "Trakų" komanda, kuriai vadovauja Andrius Šležas, žaidęs Molėtų komandoje vieną sezoną,  rungtynes pradėjo itin prastai.  Molėtiškių spurtas 13:0  pirmame kėlinuke buvo sukaustęs varžovus. Trakiškiai tris kėlinius bandė atsitiesti  ir tai jiems pavyko padaryti baigiantis III kėlinukui.  Paskutiniame rungtynių ketvirtyje kova vyko taškas į tašką,  o baigiantis rungtynėms sėkmingiau sužaidė trakiškiai,  šiose rungtynėse turėję akivaizdų pranašumą - ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį.

Daugiau skaitykite „Vilnies“ nr. 80 spalio 17 d.